obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Štěstí za peníze koupit jde
Až vyhraju, koupím si dům, auto a část peněz procestuju. To je klasika, ale není to nuda? Řekněme, že Vám na účtu přibude třeba 2,5 milionu korun. Co s tím? Tady je netradiční inspirace.

Něco pro labužníky


Řekněme, že jste vyhráli a jste se svým dosavadním životem spokojeni. Jako všichni ale nemáte moc volného času, ani na to, uvařit si něco dobrého. A to je náš první tip – najměte si na rok špičkového šéfkuchaře. Když vám bude vařit pět hodin denně, utratíte půlku ze sto tisícové výhry a zbytek můžete dát do kvalitních surovin a speciálního kuchyňského náčiní. A za pět hodin budete mít každý den určitě vytříbenou lahůdku.

Pro radost dětem


Udělejte radost dětem a vezměte je do jednoho z největších zábavních parků na světě v americkém Connecticutu. The Quassy Amusement Park si můžete pronajmout na celý den, což dělá řada celebrit. Za dva a půl milionu se tam pobaví asi čtyři tisíce vašich přátel a jejich děti vás budou milovat.
 

Co takhle se vznášet vzduchem


Že nechcete miliony projezdit na horské dráze a projíst je v cukrové vatě? Tak se staňte pilotem helikoptéry. Peníze vám vystačí na roční školné a ještě vám něco zbude. Určitě to stojí za to. Když vezmete svou vyvolenou na první rande na večeři helikoptérou, je velká šance, že se dočkáte i druhé schůzky.


Ehm a Pokémony libo-li


A teď něco opravdu pro fajnšmekry. Miliony lidí po celém světě chytají na ulicích Pokémony. A řada z nich sbírá i karty těchto prapodivných japonských zvířat. Pokud ale chcete opravdový originál, bude vás to stát asi tolik, co pilotní kurz. Originální kartička s Pikachu ilustrovaná japonskými mistry byla v aukci prodaná za sto tisíc dolarů. Za to by už byl i dům. Ale tak karta je karta, že.
 

Přečtěte si také