obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Štěstí ve hře, neštěstí v lásce?
Kdo z nás někdy toto rčení nevyslovil… Vyklouzne z úst často třeba při hře Člověče, nezlob se, když vám soupeř skolí ihned za sebou všechny Vaše pinčičlíky a vy se chcete utěšit. Jednoduše z vás vylítne: Ale co, zase mám štěstí v lásce. Je ale toto tvrzení založené na pravdě, nebo opravdu vzniklo jen jako útěcha pro ty z nás, kterým nejdou deskové hry?

Takže, pokud si říkáte, že máte zrovna fungující vztah, tak raději nebudete zkoušet štěstí ve hře, protože to nemá smysl, zapomeňte na to. Právě naopak – pokud je člověk šťastný, ví to a nestydí se, šíří kolem sebe pozitivní auru. A z toho může jednoduše vzejít i štěstí ve hře.

A aby to bylo posichrované a měli jste pocit, že tomuto tvrzení můžete věřit – přišli na to britští vědci! Podle nich totiž ženy a muži, kteří žijí ve stabilním svazku, dosahují ve hře mnohem většího úspěchu než lidé, kteří jsou rozvedení nebo ve vztazích opakovaně selhávají. A pokud to řekli britští vědci, nedá se na to nic namítat. Ti navíc taky přišli na to, že nezabírá ani talisman… Toto zjištění asi převrátí naruby život mnoha lidem…

A pro klid duše – tady je pár příkladů. Tito lidé tohle zažité přísloví opravdu popírají. Dva snoubenci z Velké Británie vyhráli v loterii víc než miliardu tři sta milionů korun – a to jen pár měsíců před svatbou! Navíc vůbec loterii nehráli pravidelně, vsadili si jen asi pětkrát. Po výhře si tak na svatbě uspořádali pořádný ohňostroj.

Štěstí v lásce měl i sázkař, který vyhrál v loterii dokonce dvakrát po sobě během tří měsíců! A dvakrát milion dolarů. Je šťastný, ženatý, splatil své rodině dluhy a část peněz investoval do rozvoje své firmy. Navíc si se svou ženou užili i krásnou dovolenou.

Takže jednoduché ponaučení.  Pokud vás brzdí přísloví Štěstí ve hře, neštěstí v lásce, vykašlete se na něj. Pokud v něj nebudete věřit a budete šťastní, štěstí ve hře přijde samo.

 

Přečtěte si také