obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Štěstí v lásce i ve hře. Jde to!
Bill a Cath spolu spokojeně žijí už čtvrt století. On je Brit, ona pochází z malého karibského ostrova Svatá Lucie, ale kvůli svému muži se přestěhovala do Velké Británie. A vyhrála hned dvakrát – jedno dobrého manžela a nedávno i milion liber.
Oba sázejí pravidelně jednou týdně. Výhru hodnotí jako něco ohromujícího.
„Úplně nám to změnilo život. Je neskutečné, že teď už nemáme žádné dluhy. Splatíme hypotéku a můžeme začít plánovat náš částečný přesun na Svatou Lucii. Na část roku budeme jezdit tam a přitom si můžeme nechat dům v Británii. To je prostě skvělé,“ říká Bill.

V tomto plánu počítají taky s tím, že přestanou pracovat. Oba jsou kuchaři a jsou zaměstnaní v jedné luxusní restauraci. Ostatně právě toto povolání je dalo dohromady, když Bill před 25 lety vyrazil na zkušenou do Karibiku a v jedné z kuchyní potkal právě Cath.

I když to tak na první pohled vypadá, jeden velký večírek jejich život ale nebude. Nemalá část peněz půjde rodině, a to včetně čtyř dětí, které má Cath a jejím jedenácti vnoučatům. Manželé chtějí také pomoci jejich synovci, který měl nedávno vážnou nehodu na kole a ochrnul.

„Vždycky, když jsem sázel, říkal jsem si, jaké to asi je, vyhrát hodně peněz. A teď se mi to najednou stalo. Musím se pořád štípat, abych se ujistil, že to není sen,“ dodává Bill.

A co Vy? Vidíte, že to funguje, tak si taky vsaďte, ať si můžete pořídit všechno, o čem sníte.

zdroj: the Sun
 

Přečtěte si také