Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Stavěl domy druhým, teď si jeden postaví sám

17.10.2017 / 08:29
Donedávna stavěl domy jen pro druhé, teď si bude moct postavit svůj vlastní. Sedmadvacetiletý Kevin vyhrál čtvrt milionu liber. Koupil si los, setřel ho a šok byl na světě. Mladý Brit totiž nepatří mezi vášnivé sázkaře, vyšlo mu to v podstatě na první pokus.
Vlastně to byla náhoda. Kevinovi se vyplatila jeho ochota. Nabídl jednomu z kolegů, že mu dojede do obchodu pro vodu. Prodavačka mu vrátila drobné a mladý Brit si za ně koupil los.

„Setřel jsem ho hned, jak jsem sedl zpátky do auta. Když jsem uviděl výhru (v přepočtu víc než 7 milionů korun), pořád jsem los stíral dál a dál, i když už tam nebylo co setřít. Vůbec jsem tomu nevěřil,“ vzpomíná Kevin na klíčový moment jeho života. „Jen jsem říkal – je to pravda, je to pravda? A začalo se mi svírat břicho,“ dodává.

O svůj pocit štěstí se chtěl ihned podělit se svou matkou a přítelkyní. Ty ale jako naschvál nezvedaly telefon. Volal každé asi dvacetkrát, než se dočkal. Kevin tvrdí, že i ostatní lidé v jeho okolí mu výhru přejí a oslavili to s ním. „Je vtipné, že prodavač, u kterého jsem los koupil, říkal, že teď má losy skoro pořád vyprodané,“ směje se Kevin.

I přes svůj mladý věk se hodlá k výhře postavit s rozumem. „Je to skvělý start, nikdy jsem nevěřil, že budu mít tolik peněz. Rozhodně si pořídím své bydlení a přítelkyni a kluky z práce pozvu na nějakou parádní dovolenou, kde to všechno pořádně oslavíme,“ plánuje Kevin.

Zkoušejte štěstí i Vy, ať můžete slavit a plánovat!
 
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět