obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Šťastných 10 zařídí hezkou dovolenou pro celou rodinu
Jediné slosování přineslo štěstí hned dvěma hráčům z Jihomoravského kraje. Náhodný tip jim nadělil jeden milion korun.
Oba sázející si vsadili na jihu Moravy, každý z nich ale v jiném městě. Osudové se jim stalo večerní slosování na konci března, kdy uhodli celé šestičíslí doplňkové hry Šance milion. A to jim přineslo královskou výhru.

Konečně dovolená pro celou rodinu

Jedním ze dvou šťastlivců je mladý otec od dvou dětí, který díky výhře vezme rodinu na pořádnou dovolenou. „Když nemáte rodinu, je cestování jednoduché. Ve chvíli, kdy přijdou děti a manželka nepracuje, už většinou na dovolené nezbývají peníze,” zamýšlí se čerstvý milionář. „Teď se ale těším, že děti vyvezu na první pořádný pobyt a konečně si pořádně užijí moře.”

I když má muž z výhry obrovskou radost a peníze mu v lecčems pomůžou, nemyslí si, že by ho nově nabytý finanční obnos nějak změnil. „Výhra je to krásná, ale milion není tolik peněz, abych přestal chodit do práce, to bych rodinu asi dlouho neuživil,” podotýká výherce.

Samozřejmě bude sázet dál

„Hry od Sazky mám rád, nesázím na každé losování, ale občas si vsadím už asi deset let. Zatím mi moc štěstí nepřálo, vyhrával jsem vždycky jen pár kaček, myslím, že nejvyšší částka byla asi 250 korun,” popisuje mladý otec své herní zvyky.

Bude muž sázet dál? „Co je to za otázku?!” rozesměje se nahlas. „Samozřejmě, že budu sázet dál, navíc myslím, že to díky výhře ve Šťastných 10 bude výrazně častěji než doposud.”

Přečtěte si také