obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Šťastný obchod i úkryt: 5 rituálů, které vedou k milionům
Někdo sází náhodně a jiný má zase přesný postup, s nímž se snaží získat obří jackpoty. Čeští výherci milionů se nám svěřili, které rituály právě jim zajistily vysněný život.

1. Šťastný obchod

Koupit si tiket do loterie či stírací los lze na bezpočtu míst po celé republice, mnoho nových loterijních milionářů ale nedá dopustit na jeden svůj konkrétní obchod, kam si tiket chodí vsadit. Nejčastější volbou je trafika, oblíbené jsou i čerpací stanice či pokladny v obchodech. Sportku si ale můžete vsadit třeba online.

2. Správné načasování

svet_nacasovani.jpg

Další tajný tip poskytl pan Zdeněk našemu SAZKA reportérovi. Během rozhovoru se svěřil s rituálem svého tatínka, který si vždy kupuje losy až po nákupu potravin. Když si je koupil před, nevyhrával, ale když koupil něco sobě a svým blízkým a až pak si pořídil los, hned měl více štěstí. Schválně zkuste, jestli jeho taktika nefunguje i u vás.

3. Tajný úkryt

svet_knihy.jpg

Mezi výherci jsou velmi populární tajné schovávačky, v nichž tiket nejprve čeká na slosování a následně je tu uložen do doby, než si šťastný výherce převezme své miliony. Čeští hráči volí nejčastěji oblíbené knihy či alba s fotografiemi, miliony už ale přinesla také truhlička zakopaná na zahradě, tajné místo vzadu v příborníku či bezpečný úkryt přímo pod polštářem.

4. Magická mince

svet_mince-(1).jpg

Mnoho rituálů se vztahuje i ke stíracím losům. Hráči mají obvykle železné pravidlo, s nímž si svůj los vybírají a nenechávají nic náhodě ani při stírání. Na to mají svojí šťastnou minci. Jeden se dokonce svěřil, že svoji kouzelnou minci získal od dědečka a jen díky ní si na losu Královská výhra setřel 200 tisíc korun.

5. Černá kočka i kominík

svet_kocka.jpg

Kominíci nosí štěstí, to je bez diskuze. Až nějakého potkáte, nesmíte ale zapomenout chytit si knoflík, jinak kouzlo nebude fungovat. A věřte, nevěřte, jeden výherce Sportky se nám svěřil, že v den, kdy vyhrál 1. pořadí, mu přes cestu dokonce přeběhla černá kočka. Místo smůly mu tak malá šelmička přinesla pohádkové bohatství.

Přečtěte si také