Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Šťastná čtyřka přispěla k výhře

09.02.2016 / 07:21
Angličanka Betty Bradleyová vždy považovala číslo čtyři za své šťastné. Čtvrtého se narodila její dcera i jedna z vnuček.

Tentokrát bylo číslo 4 jedním z těch, které Betty Bradleyové přinesly štěstí v loterii. Za pět správných čísel ve hře Lotto si s manželem vysloužili výhru v celkové výši přesahující 60 tisíc liber (bezmála 2,3 milionu korun). Při kontrole tiketu se Betty, která se živí jako fyzioterapeutka, nejprve domnívala, že trefila jen čtyři čísla a vyhrála nějakou menší sumu. Až po chvíli jí došlo, že půjde nejspíš o trochu víc.

„Loterii hrávám každý týden, tikety však nekontroluji hned v pátek po slosování, s tím čekám až na nedělní ráno,“  vysvětluje Betty a dodává: „Nemohla jsem tomu uvěřit. Místo nějaké ceny útěchy si přijdeme na více než 60 tisíc liber!“

Konečně dovolená!

První, co si Bradleyovi za peníze dopřejí, je pořádná dovolená. „To už je let, co jsme někam vyrazili sami s manželem,“  jásá Betty, jejíž manžel je velký fanoušek golfu. Možná se tak napřesrok proletí až do Spojených států, kde se uskuteční renomovaný golfový turnaj Ryder Cup.

„Tahle výhra pro nás znamená obrovský rozdíl. Konečně můžeme dopřát krásné vánoce všem pěti vnukům. Určitě to ještě oslavím s kolegy v práci a rozhodně si koupím něco pěkného na sebe,“  zakončuje šťastná Betty Bradleyová.

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět