obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sportovci si kupují divné věci
Někteří slavní a bohatí sportovci mají podivné záliby nebo zvláštní přání. Můžou mít v podstatě cokoli, ale přesto často svým nákupem řekněme – překvapí. Kdo chodí v kostýmu supermana a kdo má doma soukromý bankomat? Víme to a budete překvapení!

Superman Shaquille O´Neal

sq1-(1).png


Býval jedním z nejlepších basketbalistů své doby, člen legendárního amerického dream teamu - Shaquille O´Neal. Dovedete si toho obrovského černocha představit v kostýmu supermana? U všech, kterým je víc než devět, to vypadá trochu divně. Američan ale tuto komiksovou postavičku přímo zbožňuje. Za věci spojené s tímto hrdinou utratil desítky tisíc dolarů. Samotný kostým ho stál prý patnáct tisíc dolarů. Slavné „esko“ má taky na svém autě a dokonce i na speciálním čalounění.

saq3.jpg


Basketbalový kolega z NBA má svůj bankomat

atm.jpg

Ano a má ho doma v kuchyni. Co kdyby náhodou poslíček s pizzou neměl drobné. Bankomat naláduje dvaceti tisíci dolary a pak si zdarma vybírá. Ale pozor. Pokud byste se k Deshawnovi Stevensonovi stavili na pivo a chtěli si vybrat třeba na taxíka, bude vás to stát skoro pět dolarů. S tímto obchodním talentem se už snad ani nemusí honit pod koši.

Je libo botky?

joeshoes.jpg

A další výtečník – Jo Johnson. Dámy, podržte se. Ten má zas úchylku na boty. Doma má tisíc pět set párů. Tato vášeň ho prý stála už skoro půl milionu dolarů a to jistě ještě neskončil. V jeho botníku ale najdete převážně sportovní boty, ale na plese by vám jistě ostudu neudělal.

To známý boxer Mike Tyson má tygra – dnes už běžná záležitost. Chris Johnson, americký fotbalista, si zase pořídil zlaté zuby, a to nejen jedničky, ale i dvojky a trojky. Ten je asi rád, že s Tysonem nikdy neboxoval. To by bylo drahý.

Pokud i vy toužíte po zlatých zubech nebo po čemkoli, co bude druhým připadat divné, nenechte se odradit. Vsaďte si, ať si to můžete bez problémů pořídit a svůj sen si splnit.
 

Přečtěte si také