obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sportka plní sny: šťastný výherce pořídí chalupu pro sebe a rodinu
Sazka je tento rok k sázejícím mimořádně štědrá. Jen díky Sportce letos v Česku přibylo už více než 207 nových milionářů. My jsme pro vás jednoho z výherců 2 milionů vyzpovídali. Čtěte dál a zjistěte, jaké sny si díky Sportce splní právě on!

Výherce, který svůj tiket podal po cestě na poštu a milionářem se stal díky hře Sportky 100x 2 miliony, nás zpočátku trochu zarazil. O své výhře totiž zatím neřekl vůbec nikomu, a to má doma nejen manželku, ale i spoustu dětí. Jak už to tak bývá, když se na vás pořádně usměje štěstí, ani on své výhře nemohl nejdřív uvěřit. Výherní sázenku si zkontroloval hned několikrát, jistotu ale získal až v momentě, kdy mu výhru potvrdila kontrola přes terminál.

Důvodem, proč zatím o nově nabytých 2 milionech nikomu neřekl je skutečnost, že chce nejdříve splatit dluhy, které má. Na svoji rodinu ale výherce samozřejmě nezapomíná. „Mám rád překvapení, a tak chci manželce a dětem nadělit dárek, který si už všichni dlouho přejeme. Plánuji, že už brzy budeme společně trávit víkendy a dovolené na nové chalupě, kterou jim chci darovat,” prozradil s úsměvem milující manžel i otec.

Náš nový milionář není v sázení žádným začátečníkem. Prý sází nějakých 19 let, už dřív vyhrál krásných 40 000 korun a podle svých slov není slosování, které by vynechal. A v tom hodlá pokračovat i do budoucnosti, protože ony 2 miliony, které právě vyhrál, ukazují, že se štěstěna může usmát i opakovaně.

Budou to právě vaše šťastná čísla, která v příští Sportce padnou? Držíme palce, díky hře 100x 2 miliony vám totiž už teď můžeme garantovat, že se počet milionářů v Česku ještě pěkně rozroste. Během každého slosování totiž vybereme alespoň pět výherních sázenek, jejichž majitelé získají 2 miliony korun!

A protože si Sportku nyní můžete vsadit i online, cesta k milionům je pro vás o trochu blíž. Vsaďte si Sportku online zde!

Přečtěte si také