obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sportka mu ulevila od starostí a splnila přání

„Takové štěstí vás potká jednou za život,” konstatoval výherce nejpopulárnější číselné hry, když si do budovy Sazky přišel vyzvednout svoji výhru. I když svůj život nijak dramaticky měnit nehodlá, přiznal, že je nyní díky Sportce mnohem klidnější.

Výhra pomůže se splácením dluhů

„To hlavní bude splatit všechny dluhy, které mi za život určitě pár vrásek nadělaly,” přibližuje muž, jak se svými skoro dvěma miliony hodlá naložit. Už teď ale ví, že mu i poté zbude dost na to, aby si mohl splnit jedno velké přání a koupit si nový automobil.

Výherní tiket si muž ve středním věku koupil na čerpací stanici. Během pracovních či soukromých pojížděk to dělá často už asi sedm let, kdy pravidelně sází. „Mám známé, kteří sází celý život, já jsem v tom relativním nováčkem, zato ale nevynechám žádné slosování,” usmívá se.

Myslel si, že ho šálí zrak

Když si sázenku koupil, uložil si ji do peněženky, aby ji neztratil, a pak na ni skoro zapomněl. Po nedělních zprávách na konci dubna ale zjistil, že padla velmi zajímavá výhra, a na svůj tiket si okamžitě vzpomněl.

Po překontrolování si chvíli myslel, že ho šálí zrak, a vše si musel ještě několikrát ověřit. „Až potom jsem pomalu začínal chápat, že jsem to opravdu já, kdo tentokrát vyhrál,” prozradil výherce detaily, jak to u něj doma vypadalo těsně po výhře.

Přečtěte si také: Milionář se Zlínska se těší, až dá šéfovi na stůl výpověď

O svém štěstí řekl své manželce a dětem, víc se o ní ale nikde nezmiňoval. Podle něj není důvod - žádné zásadní změny se svým životem dělat nehodlá. „Do práce budu chodit dál, vždyť bych se doma bez práce unudil,” usmívá se na závěr sympatický výherce.

Podobný osud může potkat i vás. Vsaďte si Sportku online a hrajte o miliony!


Fotografie je pouze ilustrační. Autor: Maxpixel

Přečtěte si také