obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sportka jí nadělila miliony - ty využije na to, aby měla miminko
Každá žena by vám odkývala, že největší výhrou je to, když se stanete matkou. Někdy tomu ale musíte pomoci. A to také není zadarmo.
Když člověk vyhraje hodně peněz, má tendenci je utrácet za hlouposti. Prostě proto, že na to má a chce si udělat radost. Spoustu věcí totiž bereme jako samozřejmost, ale přitom to tak vůbec není.

Je tomu pár týdnů, co ve Sportce padla výhra 2 325 907 korun. Tato pěkná částka tak putovala na východ republiky, a to do domácnosti, kde jsou peníze potřeba. Nová milionářka se nám totiž svěřila, že se snaží o miminko, ale zatím marně. Na umělé oplodnění šla již devětkrát a kvůli těmto pokusům se i zadlužila.

Se sázením začala mladá třicátnice teprve nedávno – před třemi roky. To ale vyhrávala jen nižší částky a nejvyšší výhra činila 120 korun. Nedávno si ale zcela náhodně vsadila Sportku, aby jí pak výhra padla ve druhém sloupci. Když se o výhře dozvěděla, snažila se nepanikařit a zavolala partnerovi.

Vyhrané peníze totiž přijdou vhod. Výherkyně s nimi zaplatí dluhy a zároveň jí to umožní zkusit to s oplodněním znovu. Největším štěstím pro ní by totiž bylo vlastní děťátko.  Ačkoliv výherkyně věří, že jí peníze nezmění, my jí přeci jen jednu změnu přejeme – ať se vše povede a bříško se brzy zakulatí.

Přečtěte si také