Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Sportka garantuje 100 milionářů do 2 měsíců

Sportka garantuje 100 milionářů do 2 měsíců
Po středečním losování Sportky je definitivně jasné, že během následujících dvou měsíců získá dalších 100 Čechů výhru v hodnotě 2 miliony korun!
 
Od neděle 20. 8. 2017 až do 15. 10. 2017 se bude ve Sportce kromě Superjackpotu losovat také o 100 x 2 miliony Kč.

V příštích dvaceti slosováních Sportky budou mít sázející s plným tiketem, tedy 10 sloupci i se Šancí, výrazně větší možnost stát se milionářem. Mimo výherních čísel budeme losovat i pět kódů na sázenkách, které svým majitelům přinesou pokaždé 2 miliony korun. Celkem tímto způsobem Sazka mezi zákazníky rozdělí 200 milionů korun.
 

Šli si pro výhru 30 tisíc a odcházeli s 2 miliony korun


Stejná situace s rozpouštěním Superjackpotu nastala na podzim roku 2015. Mezi výherci byl tehdy i manželský pár, který si na stejné losování podal dva různé tikety. Po kontrole čísel se oba radovali z výhry ve třetím pořadí v hodnotě 30 tisíc korun. Při následném ověření obou sázenek na terminálu Sazky však manželé zažili velice příjemný šok, neboť druhý tiket byl díky losování kódů sázenek rovněž výherní. Z trafiky si tak manželé odnášeli dva výherní tikety v celkové hodnotě 2 030 000 Kč.

„Výhra dvou milionů pro nás byla obrovským překvapením. V tu chvíli se ve mně mísily pocity neskutečné radosti a euforie. Ještě teď si pamatuju, jak mi silně bušilo srdce a nedokázala jsem ze sebe dostat jedinou srozumitelnou větu. Před samotným vyzvednutím výhry jsme s manželem prožili několik bezesných a probdělých nocí,“ řekla tenkrát k výhře žena ze šťastného manželského páru, který si přál zůstat v anonymitě.


Každý rok miliarda pro milionáře

 
Dosud nejúspěšnější byl z pohledu milionových a vyšších výher rok 2015, kdy se díky hrám Sazky stalo milionářem neuvěřitelných 288 sázejících. Za poslední tři roky Sazka vygenerovala 547 milionářů, kteří si mezi sebe rozdělili 3,2 miliardy korun. Letos Sazka jen na těchto vysokých výhrách vyplatila už 550 milionů korun, ke kterým nyní přibyde rozpuštěním bonusové složky Superjackpotu Sportky dalších 200 milionů.
 

Jak to vlastně celé funguje?

Superjackpot Sportky se skládá ze dvou částí: Jackpot 1. pořadí a Bonusu. Bonus roste s každým losováním, když přesáhne 250 milionů, zůstane v něm 50 milionů a 200 milionů se převede do speciálního fondu. Z toho ve 20ti po sobě jdoucích slosováních Sazka vygeneruje 100 výher ve výši 2 miliony korun, tzn. každé losování vznikne nejméně 5 nových milionářů.

Přečtěte si také