Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Sociální pracovnice braly na přilepšenou

13.10.2015 / 07:00
Spolek 40 sázejících žen z anglického Hullu vyhrál v přepočtu zhruba 1,85 milionu korun. Všechny pracují v sociálních službách.

Ženy společně sázejí už delší dobu. Často se jim stávalo, že braly menší sumy, až nyní ovšem konečně poznaly, jaké to je vyhrát větší obnos. Po rozdělení částky na každou z nich vychází v zhruba 1 300 liber (necelých 50 000 korun). To se nemusí zdát jako příliš, vzhledem k zaměstnání ve sféře sociálních služeb však všechny takovou sumu na přilepšenou kvitují s povděkem.

Výhry půjdou především na dovolené

O výhře se jako první dozvěděla Susan Beechová. Právě ta mívá na starosti vsazení vybraných čísel. „Jelikož jsem to chtěla oznámit většině spolku zároveň, musela jsem čekat až do večera. O výhře jsem tak byla nucena mlčet celý den! Vím, že z takové částky nezbohatneme, přesto jsme všechny v sedmém nebi. Tolik jsme doposud nikdy nevyhrály,“ svěřuje se Beechová. Za co peníze utratí? Většina žen shodně konstatuje, že si je vyhradí na nějakou pěknou dovolenou.

Většina šťastných sociálních pracovnic svou výhru použije na nákup dovolené (Zdroj: hulldailymail.co.uk).

Představte si, že byste vyhráli? Jak byste 50 000 korun využili vy?

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět