Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Sníte o Silvestru po milionářsku?

31.12.2014 / 08:00
Taky podle Vás letošní rok stál za to? Nebo byste ho raději fofrem vyprovodili ze dveří? Tak či tak by to chtělo poslední den roku oslavit ve velkém stylu. A k tomu rozhodně nestačí pár rachejtlí z tržnice.

Jak na pořádný ohňostroj, o kterém se bude mluvit ještě minimálně na Velikonoce, by mohli poradit pyrotechnici z Dubaje. Na starosti už totiž měli show, která byla vidět i z vesmíru. Mejdan za 20 milionů dolarů tehdy završil nejdražší ohňostroj historie. Slavit přiletěla i Oprah Winfreyová, Robert De Niro, Denzel Washington a nebo Michael Jordan. A když se sejdou takové hvězdy, tak je tak trochu žinantní jako zábavu zařídit karaoke – na Blízkém východě proto zazpívala i Kylie Minogue. Pro tu to ale byla řehole, jako každá jiná – jako honorář za koncert dostala údajně 60 milionů korun.

Ohňostroj v Dubaji

Pokud nejste Kylie Minogue a zpíváte maximálně ve sprše, a přesto by vás taková party s ohňostrojem na zahradě nadchla, bude lepší vyplnit tiket a nechat žluté losovací míčky, aby se postaraly o zbytek. V Superjackpotu Sportky je teď  totiž 76 400 000 korun.

Navíc – tak bujarou a drahou oslavu ještě nikdo na přelomu roku neuspořádal – konala se totiž u příležitosti otevření jednoho pohádkového orientálního hotelu. Kdo by nechtěl být první a překonat tento večírek právě na sklonku roku? Ohňostrojem a velkorysou zábavou to v Dubaji neskončilo. Občerstvení, které by stálo za to, koneckonců člověk asi těžko pořídí z povánočních zbytků výplaty.

Za jediný večer se v Dubaji snědlo 1700 kilo humrů, 4000 ústřic, 50 kilo husích jater, 1000 křepelek a 5000 kousků prvotřídního sushi. O hosty se staralo 500 kuchařů a 1000 pikolíků. Stačí přijmout jednoho číšníka navíc a už jste rekordmani!

Bez výherního tiketu ale tohle člověk těžko pořídí. Na druhou stranu, proč by se v takovém případě člověk hned rozdal. Taky je potřeba nabrat síly a trochu relaxovat. Na Maledivy jezdí už kdekdo – co zkusit třeba oázu klidu v Ženevě?

Hrad v Ženevě

V nejdražším hotelovém apartmánu už se postarají o to, aby si člověk trochu oddechl. Za noc se platí v přepočtu 1 635 000 korun (a je možné platit i kartou, protřelí milionáři ale radí dát si bacha na denní limit).  Royal Penthouse Suite má 12 ložnic a vyčistit si zuby můžete také dvanáctkrát a to pokaždé v jiné mramorové koupelně. Samozřejmostí je vířivka a terasa s výhledem na Alpy. Vyrušit člověka může maximálně osobní sluha, nebo kuchař. Dřív už tu přenocovala i Rihanna, Bill Gates, a nebo Tony Blair. Ale žádný strach – povlečení už od té doby určitě někdo vyměnil.

Což takhle vyměnit svůj starý život za spoustu peněz a luxusu? Nebo raději budete oslavovat konec roku jen skromně? Podělte se s námi pod článkem 

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět