Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Slzičky štěstí i obavy

11.03.2015 / 07:00
Se sázením svého partnera nikdy nesouhlasila a neustále mu připomínala, že jsou to peníze, které se nikdy nevrátí. Nejen, že se díky vsazenému devátému sloupečku Sportky, vložené peníze mladému páru vrátily, navíc si pár odnesl 82 300 000 korun.

Při přebírání výhry ale novopečení milionáři neskrývali slzičky dojetí i drobné obavy.

Je to obrovská částka. Oba si přejeme, abychom to ustáli a nezměnili se. Myslím, že to bude převelice obtížná zkouška pro nás oba, “ vyprávěla nová milionářka, která si na tolik peněz ještě nestihla zvyknout.

Její muž dodal: „nekoupíme si rodinné domy, nepořídíme si bazény a neuvažujeme o každoroční exotické dovolené. Cítíme se jako vyslanci, kteří byli paní Štěstěnou pověřeni pomoci mnoha lidem v nouzi, v neštěstí či zdravotních problémech. Zdraví si člověk za peníze nikdy nekoupí, ale finanční prostředky mohou zdánlivě ztracené zdraví pomoci najít.“ Výherci chtějí výhru investovat, aby tak nepomohli charitě jen jednorázově, ale aby jejich podpora měla dlouhodobější charakter.

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět