obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Slovák nerozumí sportu. Přesto tři eura proměnil v osm milionů!
Štěstí přeje připraveným, nepřipraveným však někdy dokonce dvojnásobně! Tak by se dal stručně shrnout neuvěřitelný příběh o tom, jak přišel Slovák ze Zvolena k téměř 300 tisícům eur, tedy více než k osmi milionům korun!
Tento šťastlivec sázel úplně naslepo – vsadil si totiž na čtyři zápasy, aniž by měl nějaké hlubší povědomí o sportu, netušil například ani kolik hráčů se nachází při hře na hřišti. Kromě toho, že měl šťastný tip, zdvojnásobil svůj úspěch ještě tím, že vsadil na to samé hned dvakrát! Na každém z tiketů za 1,37 eura tak dosáhl téměř maximální možné výhry, která činí 150 tisíc eur.

Tento příběh je úsměvný až do konce – výherce o své výhře dlouho nevěděl, byl na své možná i poslední brigádě a celý den betonoval, o sázku se nijak nestaral. Večer usedl ke karetnímu stolku a úžasnou zprávu se dozvěděl od svých kamarádů – ale kdo by věřil karetním hráčům?

Radost z peněz pak byla o to větší, že výherce nedávno přišel o práci a má už jen 4 roky do důchodu. Peníze tedy přišly opravdu vhod. Kromě toho, že mu výhra určitě zajistí příjemný vstup do penze, hodlá si splnit i svůj celoživotní sen, část výhry totiž padne na nákup luxusního Mercedesu.

Když má mít někdo štěstí, bude ho mít, i kdyby okolnosti nasvědčovaly pravý opak!
 

Přečtěte si také