obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Šli si pro 30 000, brali přes 2 miliony!
Výherci Sportky, manželé středního věku, pod podmínkou zachování anonymity souhlasili s krátkým rozhovorem.
Na osudné předvánoční losování měli manželé vsazeny hned 2 tikety – a vyhrály oba!

Při domácí kontrole nejprve zjistili, že se mohou těšit na 30 tisíc korun z prvního tiketu. Už to jim samozřejmě udělalo pořádnou radost. Ten pravý šok ovšem přišel o něco později, u terminálu, kde si „pro sichr“ nechali zkontrolovat oba tikety. Kromě 30 000 Kč na prvním tiketu je čekaly ještě 2 miliony korun na druhém!

Následovala velká radost, euforie, bušení srdce, úzkost, zkrátka guláš protichůdných pocitů. Jít si pro výhru 30 000 korun a odcházet  s vidinou garantovaných 2 030 000 korun, to by asi zamávalo s každým. Radost byla dále umocněna atmosférou vánočních dní. Kdy jindy lépe dostat takový dáreček... Druhá vlna emocí se vzedmula den před samotným vyzvednutím peněz v centrále Sazky. Byl to den plný očekávání a otázek. „Jaké to asi bude,“ ptali se výherci sami sebe.
 

Co si s penězi počnou?

Plány jsou zatím střízlivé. Část hodlají věnovat dětem, část dají na spoření a něco půjde na nový vůz. Krom toho si udělají radost výletem do Rakouska, které oba milují. Manželé přitom chtějí zůstat anonymní i proto, že o výhře neplánují říct ani svému nejbližšímu okolí.

Na otázku, jak často sázejí Sportku, se nám dostalo odpovědi, že zatímco muž sází pravidelně, žena si užívá napětí v loterii jen občas. Zato si však oba s radostí okoření život nákupem stíracího losu.

My jim přejeme jen to nejlepší!

Přečtěte si také