Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Skifař Ondra Synek vzal děti na trenažér

Skifař Ondra Synek vzal děti na trenažér
Trojnásobný mistr světa, skifař Ondřej Synek, pro mladé sportovce připravil v loděnici program, během něhož si užili veslařský trenažér i jízdu na koloběžkách s Davidem Svobodou.

Děti podpořené Českou olympijskou nadací si zakusily atmosféru mezinárodní veslařské regaty v Brandýse nad Labem a sami si trénink veslařů na suchu vyzkoušely.

„Pro děti, které se s veslováním ještě nikdy nesetkaly, jsou veslařské lodě takhle naživo zase něco jiného. Vžijí se do závodní atmosféry a myslím, že je to pro ně dobrá motivace,“ řekl patron nadace Ondřej Synek.

Návštěva loděnice nebyla jenom inspirací, ale pro malé sportovce také školou. Poznali totiž, jak tvrdá je příprava vrcholového sportovce: „Musí moc trénovat, jezdit každý den asi tak deset kilometrů.“

Děti si vyzkoušely veslařský trenažér, v rámci akce se ještě projely s dalším patronem a zároveň olympijským medailistou v moderním pětiboji Davidem Svobodou na koloběžkách podél Labe. „Mně se tady moc líbí a trochu se za to stydím, ale jsme zde úplně poprvé. Strašně se těším, že budu s dětmi fandit a koukat na závody,“ přiznal Svoboda.

Přečtěte si také