obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Skateboard od Vuittona, opravdu?
„Vuittonku“ má doma mnoho žen a ještě víc jich po této kabelce marně touží. Teda po jejím originálu. Mohlo by se Vám ale stát, že za Vámi přijde Vaše pubertální dítě s tím, že chce od stejné značky skateboard. Ne, nemá úpal, ani nespadlo na hlavu. Tato světoznámá luxusní firma si zaexperimentovala a pár těchto celkem praktických přibližovadel vyrobila.
Na první pohled je jasné, že jde o něco výjimečného. Nápadné barvy a na spodní straně to nejdůležitější – nápis „Louis Vuitton“. Bohužel ani na tomto skateboardu se nedá jezdit jinak, než kolečkama dolů, takže jeho majitel může jen doufat, že ostatní skejťáci v partě budou vědět, co jsou písmena „LV“ nahoře na desce. Jinak utratil zbytečně skoro 8 300 dolarů.

louis-vuitton-skateboard.jpg

Nutno podotknout, že existují pouze tři kusy těchto designových krasavců. Za povšimnutí stojí taky kufřík, do kterého si po pár tricích svůj skateboard uložíte a vyrazíte k domovu.

Že z Vás nebo z Vaší ratolesti skejťák nikde nebude? A co tenis, to už je větší šance, nebo ne? I tady se můžete setkat s raritou. Tentokrát ji má na svědomí známá klenotnická firma Tiffany. Ať už jste vášnivým tenistou nebo jen členem pěkně drahého tenisového klubu, toto by vás mohlo zajímat (druhou skupinu asi o něco víc, co si budeme povídat).


A co tenis u Tiffanyho?


tiffany-tennis-ball-can.jpg

Tiffany si všiml, v čem nosí bohatí lidé tenisáky a nelíbilo se mu to. Plechovku proto nahradil originálním kouskem za 1 500 dolarů. Je celá stříbrná a vejdou se do ní čtyři míčky. Tiffany tvrdí, že v plechovce mají ideální klima a bude se s nimi hrát doslova samo.

zdroj foto: Stylerumor

Přečtěte si také