obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Šedesátiletý vdovec má důvod k radosti. Ve Sportce vyhrál 38 milionů
V Česku máme nového multimilionáře. V tabáku si vsadil Sportku a v půlce listopadu vyhrál přes 38 milionů korun.
Život vede nevyzpytatelnými cestami. Umí brát, ale i dávat. Své o tom ví vdovec a otec dvou dětí. Jakousi náplastí na životní útrapy může být aktuální výhra ve Sportce, která činí parádních 38 milionů korun. Díky tomu může celá jeho rodina žit v klidu a začít si plnit svoje sny.
 
Konečně tak šedesátník, jenž chce jinak zůstat v anonymitě, vyrazí na exotickou dovolenou, na kterou nikdy nebyl čas a ani peníze. A jako další krok? Přestěhuje se do nového – na naši otázku, za co výhru utratí, okamžitě padla jasná odpověď: „Dům.“
 
Částku 38 522 186 Kč získal 19. listopadu a výherce tomu nemohl uvěřit. Několikrát kontroloval tiket ve svých rukou, aby měl jistotu, že se mu to nezdá. I když se nám pochlubil, že je dlouholetým sázejícím Sportky a výhry mu nejsou cizí (v minulosti získal např. 50 tisíc Kč), 38 milionů s ním zamávalo.
 
I s miliony na účtu však náš novopečený milionář věří, že zůstane stejný a dál bude chodit do práce. O samotné výhře se ostatně zatím pochlubil jen svým dětem, se kterými může sdílet radost z výhry i ze života.

Přečtěte si také