obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sázky někdy až bizarní
 Kdo bude hrát příštího Jamese Bonda, kdy přiletí mimozemšťané nebo kdy bude konec světa? To nejsou jen časté novinové titulky, ale i jedny z nejbizarnějších kurzovních sázek.
Tipněte si, kolik byste vyhráli, když vsadíte na to, že Bonda bude hrát John Travolta. Hodně. Jedna britská sázkařská firma prý nabízela neuvěřitelný kurz 1:1000.
John Travolta zazářil v Pomádě nebo v Pulp Fiction. Jako tajného agenta Jejího Veličenstva ho ale bookmakeři nevidí. Za každou vsazenou libru byste dostali liber tisíc.

O něco lépe je na tom krasavec George Clooney, tomu se obecně věřilo víc, kurz byl 1:500, stejný jako při sázce na to, že si slavného agenta 007 ještě jednou zahraje Sean Connery.

Podle bookmakerů je pravděpodobnější než to, že budou zmínění herci hrát James Bonda to, že vědci prokáží existenci mimozemšťanů na Marsu. Na to, že se jim to povede do roku 2019 jsou v Británii vypsané kurzy 1:80. S každým rokem pak kurz klesá a klesá.

Oblíbeným sázkařským vtipem bylo přijímání sázek na konec světa v prosinci 2012. Ten na tuto dobu předurčovaly některé interpretace mayského kalendáře. Sázelo se tehdy po celém světě, ale kurzy nebyly nijak valné – 1:500. Těžko říct, jestli by si někdo výhru a případně kde, vyzvedl.

Při běžných sázkách ale dobře víte, kam pro výhru dojít, tak hurá na to! Pokud jste příznivci tradičních sportovních sázek, zkuste to třeba tady: Sazkabet.

Zdroj foto: fridaymagazine.ae

Přečtěte si také