Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Sázka Sportky na poslední chvíli přinesla muži téměř 13 milionů

Sázka Sportky na poslední chvíli přinesla muži téměř 13 milionů

Za vsazených 6 sloupečků náhodným tipem za celkem 120 korun si muž z Brněnska odnáší výhru celkem 12 867 184 korun. Gratulujeme.

Svůj šťastný tiket si muž ve středním věku koupil na čerpací stanici. Tentokrát si vsadil až na poslední chvíli, a to v den slosování. První tah pro něj úspěšný nebyl, když ale byly taženy míčky toho druhého, nestačil se divit: z osudí totiž vypadla na chlup stejná čísla, která měl na své sázence!

Čtěte další příběh: výherkně 20 milionů už bude pracovat jen pro radost!

Jak se vášnivý hráč svěřil zástupcům společnosti Sazka, Sportku hraje se železnou pravidelností: „Sázím už nějakých 30 let, tolik peněz jsem ale ještě nikdy nevyhrál. Myslím, že nejvíc to bylo asi 25 tisíc korun,” svěřil se otec dvou dětí s úsměvem.

Výherní sázenku raději zkontroloval​


A vytrvalost se mu rozhodně vyplatila, když mu v půli ledna přinesla bezmála 13 milionů korun. Svému obřímu štěstí nemohl zpočátku uvěřit, po kontrole sázenky přes internetové stránky Sportky ale výhra začala dostávat reálné obrysy.

Spolu s jistotou, že je to právě on, kdo vyhrál, se ale dostavil i strach, že o tiket přijde. A tak si ho pečlivě uložil. Kam? „Jsem pověrčivý, a tak sázenku vždycky ukládám na stejné místo, navíc někam, kde by jí nikdo nehledal. Tím mým šťastným místem je album s rodinnými fotografiemi,” přiznal své tajemství Brňan.

Za výhru pořídí nové bydlení


Jak s výhrou naloží, má muž zcela jasno, žádné divoké rozhazování ani bujaré večírky ale neplánuje. Část peněz totiž půjde do nového bydlení. O tom, jak utratí zbytek, prý ještě neuvažoval. A nehodlá ani nic měnit na svém každodenním životě: „Myslím, že díky výhře nezpychnu a budu i dál chodit do své současné práce, mám to tam rád,” uzavírá výherce s úsměvem.

Přečtěte si také