Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

SAZKA reportér: Losy jsou mým adrenalinovým sportem

24.01.2017 / 08:31
Práce v PR ho baví, je různorodá, dynamická, plná výzev a vykonávaná v obklopení lidí, kteří společně stepují přesně v rytmu doby. Tohle všechno přijal jako běžnou věc, normu, a tak si rád dopřeje extra vzrušení - třeba v podobě stíracích losů.
 
"Losy si kupuju zhruba co dva týdny, nejčastěji beru nějaké za 50,- nebo 100,-. Typy střídám, Černá perla, Rentiér a podobně. Na všechny názvy si teď z hlavy ani nevzpomenu. Ani množství pořízovaných losů nemám během nákupu pevně dané. Hodně záleží na tom, jestli si setřu výhru. Když ano, koupím za ní další los. Klidně se tak může stát, že koupím jediný los a ve finále jich setřu deset. To je pak slušná adrenalinová jízda," upřesňuje Honza."Většinou mi přijde nějaká, alespoń minimální výhra. Je to hra a stírat mě baví. Vlastně nepočítám s tím, že si setřu miliony, ale člověk nikdy neví. Rozhodně bych se nezlobil," přemítá Honza a dodává: "Loterie mi osobně příliš neříkají, z blízkých je hraje vlastně jen strejda. Ten si ujíždí na Sportce."

Honzovi děkujeme za rozhovor a přejeme mu šťastnou ruku.


 
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět