Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Sazka poslala výherce do Pchjongčchangu

28.02.2018 / 08:48
Jako generální partner Czech teamu měla Sazka možnost využít 4 VIP zájezdy do hlavního centra dění – Pchjongčchangu. Tuto možnost jsme štědře přenechali věrným olympijským fanouškům, kteří se nebáli soutěžit se Sazka Klubem.
Soutěžit mohli členové Sazka Klubu tak, že poslali fotku ze zimního sportování a napsali nám koho a proč by vzali sebou. Pět finalistů pak dorazilo do dalšího soutěžního kola přímo do budovy Sazky. Do Koreje jsme nakonec poslali dva usměvavé páry na 10 dní. Jeden z Prahy, druhý z Domažlic.

IMG-2.jpg

DSCN7491-(002).jpg

Zájezd zahrnoval letenky, ubytování, VIP vstupy do Českého domu, sportovní oblečení z nové olympijské kolekce a hlavně: každý den dvě vstupenky na pestrá olympijská klání!

IMG-20180218-WA0073-(002).jpg

Svůj pobyt výherci zahájili pro nás vítězným hokejovým zápasem Švýcarsko – Česko. Šli podpořit Šárku Pančochovou (19. místo) a Kateřinu Vojáčkovou (26. místo) při kvalifikaci na snowboardový Big Air. Na vlastní oči viděli 8. místo českého týmu na smíšené štafetě v biatlonu.

DSCN7599-(2)-(002).jpg

Kromě toho byli na několika závodech v rychlobruslení, krasobruslení a běžeckém lyžování. Vše vyvrcholilo jejich účastí na závěrečném ceremoniálu.
Staňte se i vy členem Sazka Klubu! Jak vidíte, pravidelně soutěžíme o velmi atraktivní ceny.
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět