obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka otevírá dvěře v rámci festivalu Open House
Už tento víkend 13. a 14. května otevírá Sazka své dveře veřejnosti. Budeme se na vás těšit každý den od 10 do 18 hodin. Kromě toho, že si to u nás můžete prohlédnout, máme pro vás připraven i bohatý doprovodný program. 
Ne každý ví, co se skrývá uprostřed budovy v pražských Vysočanech. Velkorysé atrium není ale jediným lákadlem, proč o víkendu v rámci Open House festivalu zavítat zrovna do Sazky. Své dveře otevíráme znovu po roce a letos kromě shlédnutí atria a známého losovacího studia, můžete i něco zažít.

sazka_003_web_OHP.jpg

Sazka a sport k sobě už po desitky let neodmyslitelně patří. Diky festivalu  máte vy i vaše děti, jedinečnou přiležitost si na vlastní kůži vyzkoušet naše aktuální sportovní projekty, které podporujeme nebo rovnou vytváříme.

Sice pomáháme hlavně sportu dětí a mládeže, ale i vy dospělí můžete u nás o víkendu zjistit, jak jste na tom s fyzičkou, a následně konzultovat výsledky s odborníky. Dále se můžete poměřit s výkony slavného hokejisty Jaromíra Jágra nebo získat podpisy českých olympioniků: Kryštofa Krýzla či Tomáše Vernera.

Těšíme se na vás, v sobotu i v neděli. A pokud nevíte, jak se k nám dostanete, tady vám poradíme.

Přečtěte si také