obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sázka na poslední chvíli se muži z Vysočiny vyplatila
Pohádkově bohatý je po letošním Silvestru jistý Čech. Díky tomu, že si vsadil Sportku, vyhrál pohádkových 35 milionů korun.
První pořadí I. tahu Sportky uhodl sázející z Vysočiny v mimořádném slosování, jež proběhlo letos na Silvestra. I když si plný tiket včetně Šance vsadil až na poslední chvíli 31. prosince, hned ten den mu štěstěna nadělila fantastických 35 547 429 korun.

Výherní tiket muž středního věku podal při silvestrovském cestování na čerpací stanici a pak na svou sázku v podstatě zapomněl. Jaké pak bylo jeho překvapení, když zjistil, že tím šťastlivcem, jenž získá výhru v řádu desítek milionů, je právě on.

Jak moc vyhráli, to celé rodině ještě nedošlo

„Jako první jsem o výhře řekl svým dětem, které tomu také nemohly vůbec uvěřit,” svěřil se výherce z Vysočiny. A jedním dechem dodal, že to, kolik vyhráli nebo jak jim výhra může změnit život, nikomu z rodiny vlastně ještě nedošlo. 

„Pořád si nemyslím, že by mi peníze, co jsem vyhrál ve Sportce, nějak změnily život. Že bych přestal pracovat, jsem zatím neuvažoval ani minutu, svůj život mám rád takový, jaký je a nechci na něm vůbec nic měnit,” říká muž.

Konečně koupí takové auto, jaké vždycky chtěli

Otec početné rodiny zároveň začíná přemýšlet, jak s nově získaným bohatstvím naloží. Jako první zmiňuje koupi nového auta. A protože nevyhrál vůbec málo, už se těší, že si obstará přesně takový automobil, po jakém celý život toužil. Omezovat se pak nebude ani na výbavě. Šťastlivec také začíná plánovat, že se přestěhuje do lepšího bydlení, nezapomíná ale ani na charitativní organizace, s nimiž se o výhru podělí.

A jak to bude do budoucna se sázením? „Sportku hraji už asi 30 let, zatím jsem nejvíc vyhrál 75 tisíc korun. Hrát ale samozřejmě budu dál - kdoví, třeba se ta obrovská štěstěna unaví i napodruhé,” usmívá se potutelně muž. Pravděpodobnost to není nemožná - příběhy výherců, co vyhráli opakovaně, to jen dokazují.

A co vy? Vsaďte si přes internet. Stačí kliknout na tento odkaz.

Přečtěte si také