obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sázka na magické datum 11. 11.
Mocné a energeticky silné datum je tento pátek v kalendáři. 11. listopadu máme spojené hlavně s příjezdem Martina na (více či méně) bílém koni. Podle numerologů je to datum, které lidem přináší obrovskou energii. Jednička je sama o sobě životní číslo s mocnou silou, považuje se za číslo vítězů, tvůrčích aktivit a úspěchu. Proč tedy nezkusit štěstí v mimořádné Sportce právě v den se čtyřmi jedničkami 11. 11.?


Číslo jedenáct se kolem nás objevuje často. Jedenáct je fotbalových hráčů v jednom mužstvu, jedenáct stupňů většinou mívá kvalitní pivní ležák, 11 je atomové číslo sodíku, tedy jednoho z prvků běžné kuchyňské soli. A samotné datum s číslem 11? Podle historiků bývá významné a často poukazuje na použití síly. Připomeňme například 11. 11. 1918 ukončení první světové války nebo 11. 9. 2001 teroristické útoky v USA.

„Datum 11. 11. v sobě nese magii a moc. Čtyři jedničky to jsou čtyři Slunce vedle sebe, je v nich veliká energie,” potvrzuje numeroložka Michaela Kudláčková. „Já bych se v tento den rozhodně nevdávala, to by nemuselo dobře dopadnout, ale určitě se vyplatí soustředit tu energii na jednu věc - třeba na výhru v loterii. To bych si rozhodně vsadila,” dodává Kudláčková.

S energií čísel pracoval už slavný řecký matematik Pythagoras. Podle jeho učení má každé číslo svou vlastní energii, která se projevuje určitou vibrací. Navzájem se také ovlivňují. Vyplatí se proto pozorovat čísla kolem sebe, leccos pak dokážeme lépe pochopit nebo i předvídat.

Přečtěte si také