obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sázíte v pracovní době? Možná byste měli být povýšeni
Nuda je nepřítelem člověka kdekoli. Když nemáte „do čeho píchnout“ doma, nikomu to asi vadit nebude, ale pokud máte spoustu volného času i v práci, bude něco špatně. A to i když ho trávíte třeba sázením nebo stíráním online losů.

Nuda


Ve své pracovní době jste bez problémů nastudovali pravidla loterie od A do Z a stále se nudíte? Podle výzkumů má podobné pocity víc než třetina lidí, která nastupuje do zaměstnání hned po škole. To, že máte na víc, a že je práce pod vaši úroveň poznáte třeba i podle toho, že pijete hodně kávy a jíte sladkosti. S nudou totiž přichází únava a většina lidí ji zahání právě kofeinem a cukry.

Nepracujete na maximum


Úkoly, které dostáváte, plníte rychle a bez větších potíží. I to může být známka toho, že byste měli pracovat na lepší pozici a za víc peněz. Pracovat jen na půl plynu bývá dlouhodobě nepříjemné a také demotivující. Na druhou stranu máte práci splněnou a dost času doběhnout si ještě před odchodem domů třeba pro los.

Nic nového se nenaučíte


Skoukli jste záznamy losování nejen ze včerejška ale i z dalších dní a nic nového, co by vás v zaměstnání chytlo na obzoru. I to je signál, že byste měli usilovat o povýšení. Pokud se v práci nepotkáváte s novými výzvami, těžko se posunete dál.

A pokud je to náhodou obráceně a vy v práci nevíte, co dřív, i tak si najděte někdy po cestě domů chvíli a vsaďte si a nebo to zkuste online!


 

Přečtěte si také