obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sází na narozeniny nebo před odjezdem na dovolenou
Donna Smith má zvláštní koníček. Když má narozeniny nebo když je na dovolené, sází. A měla štěstí, že tuto tradici neporušila ani letos, když odjela na zaslouženou dovolenou za řecký ostrov Korfu.
Sbalila si kufry a po cestě na letiště si vsadila. S lístkem v kufru strávila dva týdny na zasloužené dovolené. Ještě netušila, že se po řecké pláži prochází jako novopečená milionářka. Když pak přistála zpátky v Anglii, přemohla ji zvědavost a poprosila kolegyni z práce, aby mezitím, než dojede domů, její tiket zkontrolovala. A kamarádka Camelot pro ni měla skvělou zprávu. Donně přinesla její dlouholetá tradice konečně štěstí – vyhrála milion liber.

"Hned jak jsem dorazila domů, zavolala jsem Camelot a ta mi do telefonu řekla, že jsem vyhrála. Informaci mi potvrdila i dcera, která v tu samou chvíli doma kontrolovala čísla na internetu. Začala hned brečet štěstím, že jsme vyhrály. Já jsem tomu vůbec nemohla uvěřit,“ popisuje Donna své první dojmy. Ve stejnou chvíli si ale prý také uvědomila, jak byla neopatrná, když dala svůj šťastný tiket do kufru a neměla ho u sebe. Snadno tak mohla přijít o pohádkový milion.

Jak s výhrou naloží, měla zaměstnankyně jednoho maloobchodního řetězce jasno hned. Koupila tři domy - jeden pro sebe, druhý pro dceru a třetí pro své rodiče. V zaměstnání se jí prý hned ptali, kdy dá výpověď, když má tolik peněz. Donna má ale svou práci ráda a chce v ní zůstat. Podle šéfa je prý teď jejich maskotem pro štěstí. A tím můžete být pro své kolegy i vy, když si vsadíte. Možná by to za to stálo.

Přečtěte si také