obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sázel dvakrát týdně, až vyhrál
Ami Chand z amerického Anaheimu byl velmi disciplinovaným hráčem. Každý týden sázel loterii dvakrát, vždy po pěti dolarech. Na začátku tohoto roku se něj usmálo štěstí a on vyhrál 630 tisíc dolarů.

Na své výherní sázence trefil 5 čísel z 6 (6, 7, 13, 43 a 15). Byl přitom jediným hráčem, kterému se to povedlo, pročež ho čekala velmi slušná výhra v hodnotě již zmiňovaných 630 000 dolarů (zhruba 12 600 000 Kč).

Sázenky dával do krabice

Podle svých slov Ami zakoupené sázenky ukládal do krabice a zhruba jednou za měsíc je všechny kontroloval. Byl právě pátek, když kontroloval onen šťastný tiket, na němž trefil pět ze šesti čísel. Aby si byl jistý, požádal o překontrolování i své děti. A jelikož nechtěl prožít víkend v nejistotě, okamžitě pelášil do kanceláře provozovatele. O výhru se přitom přihlásil jen pár minut před koncem otevírací doby.

A výhra nemohla přijít v lepší dobu. Asi před dvěma roky byl Ami propuštěn ze zaměstnání a pracoval jen na částečný úvazek. „Ze srdce mi spadl obrovský balvan,“ ulevil si Ami. Z výhry hodlá zaplatit složenky a dluhy. Plánuje také doplatit hypotéku a dát stranou peníze na studia pro své dvě děti.

Přečtěte si také