obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
S milionem pod polštářem se prý dobře nespí
Sedmdesátiletá Annie těsně před spaním zkontrolovala tažená čísla toho dne a vytřeštila oči. Vyhráli s manželem milion liber. Byla ale tak rozrušená, že potichu lehla do postele a hleděla do stropu. Bála se svého muže vzbudit, protože si myslela, že se nejspíš přehlédla a nechtěla ho zbytečně rozrušovat. Prý aby se v klidu vyspal.
Zato Annie téměř nezamhouřila oko, ležela v posteli s výherním tiketem pod polštářem. „Myslím, že jsem tu noc spala asi hodinu. Pořád jsem se sama sebe ptala: opravdu jsme vyhráli milion? Nezdálo se mi to? Prostě jsem tomu nemohla uvěřit,“ říká Annie.

Ráno ale její muž čísla zkontroloval a ujistil ji, že jsou milionáři. Tak si na to prý ťukli při snídani dobrým čajem. A hned začali spřádat plány. Annie ráda pracuje na zahradě a proto si ze všeho nejdřív koupí nový dům s velkým pozemkem, o který se bude Annie ráda starat a zvelebovat ho.

„Bydleli jsme v domě už dřív, ale jak jsme přestali pracovat, prodali jsme ho a šli do bytu, abychom si v důchodu aspoň něco ještě užili a nemuseli otáčet každou korunu,“ říká Annie. „Teď jdou ale všechny obavy stranou a můžeme mít dům snů,“ dodává.

Manželé se rozhodli pokoušet štěstěnu dál. Sázejí dál a věří, že Annie zažije ještě aspoň jednu podobně bezesnou noc. A pokud chcete být nevyspaní, ale s milionem pod polštářem i Vy, neváhejte si vsadit.
 

Přečtěte si také