obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Rozvedená maminka za vyhrané 2 miliony pořídí byt pro sebe a děti
O svém štěstí zatím nikomu neřekla, hned, jak se ale o výhře dozvěděla, měla jasno, jak s ní naloží. Mladá žena už pomalu začíná balit a těší se, jak svoji tříčlennou rodinu přestěhuje do zbrusu nového bydlení, kde budou mít všichni dostatek místa.

Nová milionářka se svěřila, že sází ráda a pravidelně a tiket si podá minimálně dvakrát do měsíce. Jak sama říká, jelikož sází už zhruba 25 let, losování ji pravidelně nechává celkem chladnou a ani se nebojí, že by tiket mohla třeba ztratit. Dosud vyhrála nejvíc asi 1 200 korun, a tak už po těch letech ani nevěřila, že by to mohla být právě ona, kdo vyhraje miliony. Byla to ale i výdrž, která jí pomohla ke štěstí.

Svůj výherní tiket si vsadila přímo na pobočce Sazky a štěstí se na ni usmálo v doplňkové hře 100x 2 miliony. A i když si rozvedená výherkyně může díky svému štěstí splnit sen v podobě nového bytu, nemyslí si, že by ji štěstí ve Sportce nějak změnilo. Mladá žena zatím nehodlá opouštět své zaměstnání ani nijak měnit zvyky. I Sportku bude sázet dál, ale po tak pěkné výhře uvažuje, že by začala sázet častěji.

„Jako rozvedená matka 2 dětí to občas nemám úplně jednoduché, a proto mě výhra ve Sportce opravdu potěšila,” svěřila se mladá maminka společnosti Sazka a dodala: „Díky výhře 2 milionů se mi obrovsky ulevilo. Výrazně se nám zlepšila finanční situace, a tak si můžeme koupit nový byt, po kterém jsme tak dlouho toužili.”

O co jde v doplňkové hře 100x 2 miliony? Hraje se vždy, když Bonus Sportky překročí hranici 250 milionů. Poté Sazka přesouvá 200 milionů do speciálního fondu a ve 20 následujících slosováních pak 100 výhercům rozdá po 2 milionech. Aby se hry sázející mohli zúčastnit, musí si vsadit plný tiket včetně doplňkové hry Šance.

Vsaďte si Sportku nyní. Sázenku můžete podat online!

Přečtěte si také