obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Rok rudé ohnivé Opice
Možná i Vás potkaly letos nějaké změny. Tenhle rok má prostě úplně jiný náboj, než všechny ostatní, které jste prožili. Možná jste se vdali, nebo bouřlivě rozvedli, přestěhovali, nebo usadili. Buď jste vymysleli super úspěšný byznys, a nebo dostali padáka. Základem je, že podle astrologů je v roce 2016 možné úplně všechno, a nic napůl. A může za to splašená rudá ohnivá Opice.
 
A to nesvádíme na vymyšlené bytosti – ale odkazujeme tím na proslulý čínský horoskop.  Podle čínského kalendáře totiž na pomyslném trůnu Opice vystřídala dřevěnou Kozu. A to od 8. února 2016 do 27. ledna 2017.

V čínském horoskopu jí náleží pozice 9, její čínské jméno je Hou Zi. Řadí se k ní směr západ, jihozápad, roční období léto, měsíc srpen. Jejím protějškem je v evropském horoskopu Lev. To jen tak, abychom se s Opicí pro začátek seznámili.

Roky Opice jsou vždy vzrušující a inovativní, mívají v záloze nejedno překvapení. Podporují pokrok a profesionální i osobní rozvoj, události během nich nabírají mnohem rychlejší spád. Rok Opice všem přináší energii a příležitosti, změny.

Opici totiž nelze upřít bystrost a inteligenci, optimismus, pohotovost, tvořivost, ale také prohnanost! Je však také vytrvalá, když si něco zamane, jen tak se nevzdává. Pod její vládou se objeví mnoho nových nápadů, které nezapadnou. Nenechala vás spát a vydechnout, pořád poskakuje a vřeští.


Letos nebudete mít klid, jakmile něco vyřešíte, hned se objeví něco jiného a nejlépe budete řešit 156 věcí najednou. Dobrá zpráva pro ty, co touží po klidu a troše odpočinku je, že už se ten cirkus blíží ke konci.

Ale dobrá zpráva úplně pro všechny je, že s mytickou rudou ohnivou opicí se pojí několik šťastných čísel. A byla by škoda toho nevyužít. Je to 3, 8, 9,  a 15. A jejich kombinace.

A to není všechno. Šťastný kámen je sytě zelený smaragd, polarita znamení zvěrokruhu je jang (muž), a element kov. Chtělo by se tedy říci, že pokud si půjde vsadit muž, který je kovářem, oči jako dva smaragdy a vsadí na jedno z těchto čísel, tak je to loženka. Že ano. Bohužel, takhle to asi úplně nefunguje. Štěstěna je věc vrtkavá. Ale vždycky se hodí nějaký tip, navíc, když máte za zády šťastné hvězdy.

Rok opice přeje moudrosti a uvážlivosti, na druhou stranu ale i netradičním řešením. Co se týká financí, opice ocení, když nebudete plýtvat zbytečně penězi. Rozhodovat je třeba se odvážně a impulsivně. A právě toto by pro vás mělo být zajímavé – čínský horoskop je teď neobvykle nakloněný sázkám a loteriím!

Zdaleka nejvíce pak v tomto roce mají štěstí jedinci zrozeni právě ve znamení ohnivé Opice, a nebo Psa. To znamená lidé narození mezi 12. 2. 1956 až 30. 1. 1957. A Psi narození 29. 1. 2006 – 17. 2. 2007.
Ideální kombinace tak vznikne, pokud půjde sázet rodič se svým desetiletým dítětem.

Vzpomeňte si na to, až půjdete kolem prodejního místa Sazky. Ať to ještě letos stihnete. Hodně štěstí!

 

Přečtěte si také