Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Rok 2018 je rokem Psa. Aportuje pracovní úspěchy i štěstí

02.03.2018 / 08:27
Numerologie a astrologie mají ve výběru čísel a vyplňování sázenek svoji nezastupitelnou roli. Co pro nás znamenají letos?
Už třetí měsíc jsme v roce 2018 a můžeme tak začít zkoumat, zda se plní vize numerologů. Podle nich je totiž osmička nejsilnějším číslem, které symbolizuje peníze, ambice a logické myšlení, případně majetek a peníze. Vzhledem k tomu, jaké výhry již padly ve Sportce, tak si rozhodně nemusíme zoufat.

Každopádně, je tomu teprve krátce, co do nového roku vkročila i Čína. Pro její obyvatele je pak rok 2018 rokem Psa. Co to znamená? Budou se hodně řešit otázky spravedlnosti a práva a hlavně vztahy. Pes by měl vyštěkat falešné přátele a zároveň by vám měl pomoci "vyčenichat" pravou lásku.

Odborníci pak také připomínají, že hlavním prvkem znamení psa je země, následovaná ohněm a kovem.
 


Díky téhle trojici tak můžete získat peníze, ale za předpokladu, že půjdete cestou čestnosti a spravedlnosti. Dělejte dobro a dobro se vám vrátí, třeba i ve formě výhry v loterii.


Pes je letos podle čínského kalendáře vůdčím znamením. Lidé narození v letech 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006 a 2018 tak budou mít štěstí a bude se jim dařit v životě i v zaměstnání. Zároveň by měli cítit větší motivaci věci dělat a měnit.

Takže nezapomeňte: když půjdete štěstí naproti, tak se na vás štěstí usměje.
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět