obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Rok Ohnivého kohouta a peníze
Jestli jste ve zdraví přežili loňský čínský rok Rudé ohnivé Opice, můžete si gratulovat – něco tak zběsile šíleného lidstvo totiž dlouho nepamatuje, a to jak v oblasti mezilidských vztahů, tak peněz.
Rok Kohouta podle čínských tradic začal 28.ledna a končí až 15 února 2018. Jedno je jisté – v tomto roce bude třeba tvrdě pracovat, a také být trpěliví, abychom dosáhli svých cílů.

Vládnoucím elementem je oheň, proto Ohnivý Kohout. Pokud chcete energii tohoto roku ještě zdůraznit a užít si divokou jízdu, využijte červenou barvu – ať už na oblečení, doplňcích, nebo barevných drahých kamenech, jako je rubín, nebo granát. Pokud je vám vlastní spíše klidná síla, zvolte naopak studenou modrou. A to se týká i prostředí, ve kterém se pohybujete – myslete na to i v případě, že zařizujete nový interiér u sebe doma.

Astrologie popisuje Kohouta jako flexibilní, věrné, charismatické a okouzlující znamení. Kohouti mívají zvláštní nadání a vrozený klid pro řešení i velice složitých problémů a potíží, a to i co se týče finančních záležitostí – pokud jste vy sami ve znamení tohoto opeřence, prostě zavřete oči, a dejte na svou intuici – letos snadno vycítíte skvělé příležitosti jak v podnikání, tak i jinde. Je dobré mít Kohouta třeba i v pracovní skupině, nebo mezi přáteli. Pamatujte, že Kohout dokáže splnit i ty nejfantastičtější životní sny.

Kohout přeje hrám i sázkám


Tento rok má přinést řadu nových výzev a příležitostí, které bude nejlepší řešit s vtipem a originálně – přeje tedy i hrám a sázkám. Pozor však na neuvážené utrácení a tvrdý hazard, za to vás Ohnivý Kohout může lehce vytrestat. Má rád zábavu, ale jinak přeje spíše tvrdé, poctivé práci.

Čínská astrologie předpovídá, že skvělý rok čeká Draky, Hady, Buvoly a samozřejmě také samotné Kohouty. Je dost možné, že právě oni pocítí nový příval pracovní energie. Pokud vám bude nabídnuta vedoucí pozice, bez váhání se jí chopte, pomůže vám i k lepšímu platu.

Ať jste ale Koza, nebo Kůň, jedno je jisté – tenhle rok by měl přinést mnohem více šťastných dní, než turbulentní Opice. Díky Budha za to.

Zdroj foto: banhmiba.cz
 

Přečtěte si také