obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Rok od výhry: už nemusí říkat manželovi o peníze
Už rok je milionářkou. Loni touto dobou si Emma Wildin koupila los a v největší britské loterii The National Lottery vyhrála milion liber, v přepočtu zhruba třicet milionů korun.
Pro ženu starající se o dvě malé děti a bez pravidelného příjmu, to byla opravdu velká změna. „Je příjemné, když se nemusíte manžela pořád ptát: můžeš mi dát nějaké peníze?,“ říká mladá Britka.
 
Ema nechtěla, aby bylo její jméno zveřejněno. Postaral se o to někdo z jejich sousedů. A právě od nich má prý na výhru rozporuplné reakce. „Než jsme vyhráli, žili jsme jako každý druhý. Měli jsme auto na leasing a nějaké půjčky, stejně jako naši sousedé. Někteří z nich ale začali tvrdit, že my přece takové peníze nepotřebujeme, že si žijeme dobře,“ říká Ema.

emma-wildin-(1).jpg
 
Několik týdnů chodila nerada i nakupovat. V obchodě, kde los koupila, visel nad vchodem velký nápis „tady jsme prodali milionový los“.
 
Tři dny non stop nákupů
 
Desetinu vyhrané sumy s manželem utratili. Ona si koupila nové auto, nějaké peníze dali rodičům. Ema si zaplatila operaci očí. A taky si dala speciální dárek – tři dny nakupovala a nakupovala.
 
Zbytek peněz ale s manželem investovali, koupili si dva domy a pronajímají je. A samozřejmě myslí i na své dvě děti. Ty jsou teď ještě malé, takže jako první musela Ema koupit zájezd do Disneylandu.

V zásadě ale zůstalo u ní doma všechno při starém a někdy se prý přistihne při tom, že ani po roce nevěří tomu, co se stalo. Doteď má jeden rest, který musí vyřešit. Její manžel si přeje Astona Martina a pořád ho ještě nedostal. Prý letos o Vánocích.

Zdroj foto: gloucesternewscentre.co.uk, theforester.co.uk

Přečtěte si také