obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Rodinka dala na intuici a zažila týden snů
Znáte ten pocit, že je štěstěna na vaší straně? Chvíle, kdy vám intuice říká, že ať uděláte cokoli, určitě se to povede? Přesně takový pocit měli Sonia s Keithem z velké Británie těsně předtím, než Sonia poslala dceru koupit sázenku do loterie EuroMillions. Sázenku, která rodině přinesla obří jackpot v hodnotě 61 milionů liber (bezmála 2 miliardy korun).
 
Je červencové páteční odpoledne a Stephanie Daviesová odkládá mobil. Právě dohovořila se svou matkou Soniou. Od ní dostala důležitý úkol: vsadit tiket do hry EuroMillions. Sonia by to byla bývala zvládla sama, jenže si s partnerem Keithem Reynoldsem zrovna užívala dovolenou na Floridě. Snad to bylo tamním příjemným klimatem, jakmile si ale přečetla o obřím jackpotu, zkrátka věděla, že si musí vsadit.

„Myslela jsem, že mi mamka volá, jen aby mi pověděla, jak se mají. Když ale tolik trvala na koupi tiketu, věděla jsem, že to zkrátka musím udělat,“ vysvětluje Stephanie.

Týden plný překvapení

Možná přemýšlíte, proč si pár z Velké Británie pro dovolenou vybral právě Floridu. Proč za sluníčkem nejeli někam blíž – třeba do Španělska? Důvody jsou dva: 1. V té době zrovna promovala na Floridě Keithova dcera z prvního manželství a on chtěl být u toho. 2. Sonie doktoři odhalili menší nádor a ona zjistila, že právě na Floridě je špičkové zdravotnické centrum zabývající se podobnými problémy. Dovolenou tak spojila s úspěšnou operací na odstranění nádoru.

Týden na Floridě byl pro Soniu a Keitha tak trochu jako z říše snů. Nejprve Keith viděl promoce své holčičky, pak si Sonia oddechla po odstranění zhoubného nádoru a nakonec se při kontrole čísel na iPadu dozvěděli, že skutečně vyhráli obří jackpot v loterii EuroMillions. Do Walesu se tak vraceli o necelé 2 miliardy korun bohatší. Tomu říkáme povedená dovolená!

Zdroj foto: Telegraph.co.uk

Přečtěte si také