obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Řidič sanitky si setřel na nový dům
Mladíkovi z anglického Gravesandu přinesl štěstí stírací los. Vyhrál v přepočtu zhruba 11 milionů korun (300 000 liber).
Angličan Stefan Krok si díky výhře se stíracím losem bude moci splnit svůj sen a koupit svůj první vlastní dům. Řidič sanitky a zaměstnanec donáškové služby na částečný úvazek si chtěl čekání na další výjezd zkrátit se stíracím losem. Tehdy ještě netušil, jak moc mu toto rozhodnutí změní život.

„Podíval jsem se na výherní kombinace a pak setřel svůj los. Odhalila se mi výhra 300 000,“ popisuje Stefan. „Bylo to něco neuvěřitelného. Nikdy jsem neměl štěstí a teď tohle,“ říká nadšený výherce.

S vítězným losem v kapse dodělal svou směnu a spěchal domů, kde jej okamžitě ukryl pod polštář. Pak se chtěl na chvíli prospat, ale přiznává, že mu to nervy příliš nedovolily. Hned příští ráno se přihlásil o výhru.

„Nejprve doplatím splátky za auto a pak se vrhnu na průzkum realitního trhu. Doteď žiju s maminkou, moct si koupit vlastní dům, to je pro mě splněný sen. Maminku, která mi toho tolik dala budu moct rozmazlit a pro začátek jí vezmu na cestu do Dubaje,“ plánuje šťastný Stefan.

Přečtěte si také