obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Ráj na zemi za pár tisíc
Je snem mnoha lidí. Bez rozdílu věku, pohlaví nebo společenského postavení. Je symbolem velké romantiky, líbánky v něm chce trávit mnoho žen. A muži? Ti z toho mají často těžkou hlavu, protože takový luxus musí stát přece desetitisíce. Omyl. Bungalov na vodě je dostupnější, než si myslíte.

Malajsie


Malajsie.jpg

Chcete bydlet na vodě a nevadí vám trochu víc sousedů? V jednom resortu v Malajsii zaplatíte 1 700 korun na osobu a noc. Vzhledem k tomu, že za tuto cenu mnohdy nepořídíte ani lepší hotel v Česku, je o čem přemýšlet. Jde rozhodně o jednu z nejlevnějších nabídek na trhu.
 

Maledivy


Maledivy-(1).jpg

Ty nabízejí podobných míst celou řadu. Za čtyři tisíce na osobu a noc už můžete pobývat v opravdu luxusním resortu. Pokud vám to přijde hodně, vězte, že cena je za all inclusive. A jídlo si vybíráte pěkně z jídelního lístku sestaveného špičkovým šéfkuchařem, žádný bufet. Navíc resort nabízí spoustu aktivit.
 

Tahiti

Tahiti.jpg

V současnosti zřejmě nejlevnější bungalov na vodě v Jižním Pacifiku stojí taky čtyři tisíce na noc. Resort se nachází v klidné laguně a narváno tam určitě nebude. Ve vodě tam totiž stojí jen šestnáct vilek. A to potápění… Paráda.
 

Bora Bora

Bora-Bora.jpg

Tady už si připlatíte, ale stačí pohled na fotografii a je jasné, že zažijete opravdu skvostnou dovolenou. Noc tu vyjde na šest tisíc korun a místo je doslova magnet pro zamilované dvojice. Romantické výhledy, kam jen se podíváte.

Už se v jednom takovém domku vidíte? Tak si vsaďte, ať se můžete rozšoupnout.

Zdroj foto: priceof travel.com

 

Přečtěte si také