Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Ráj na zemi za pár tisíc

Ráj na zemi za pár tisíc
Je snem mnoha lidí. Bez rozdílu věku, pohlaví nebo společenského postavení. Je symbolem velké romantiky, líbánky v něm chce trávit mnoho žen. A muži? Ti z toho mají často těžkou hlavu, protože takový luxus musí stát přece desetitisíce. Omyl. Bungalov na vodě je dostupnější, než si myslíte.

Malajsie


Malajsie.jpg

Chcete bydlet na vodě a nevadí vám trochu víc sousedů? V jednom resortu v Malajsii zaplatíte 1 700 korun na osobu a noc. Vzhledem k tomu, že za tuto cenu mnohdy nepořídíte ani lepší hotel v Česku, je o čem přemýšlet. Jde rozhodně o jednu z nejlevnějších nabídek na trhu.
 

Maledivy


Maledivy-(1).jpg

Ty nabízejí podobných míst celou řadu. Za čtyři tisíce na osobu a noc už můžete pobývat v opravdu luxusním resortu. Pokud vám to přijde hodně, vězte, že cena je za all inclusive. A jídlo si vybíráte pěkně z jídelního lístku sestaveného špičkovým šéfkuchařem, žádný bufet. Navíc resort nabízí spoustu aktivit.
 

Tahiti

Tahiti.jpg

V současnosti zřejmě nejlevnější bungalov na vodě v Jižním Pacifiku stojí taky čtyři tisíce na noc. Resort se nachází v klidné laguně a narváno tam určitě nebude. Ve vodě tam totiž stojí jen šestnáct vilek. A to potápění… Paráda.
 

Bora Bora

Bora-Bora.jpg

Tady už si připlatíte, ale stačí pohled na fotografii a je jasné, že zažijete opravdu skvostnou dovolenou. Noc tu vyjde na šest tisíc korun a místo je doslova magnet pro zamilované dvojice. Romantické výhledy, kam jen se podíváte.

Už se v jednom takovém domku vidíte? Tak si vsaďte, ať se můžete rozšoupnout.

Zdroj foto: priceof travel.com

 

Přečtěte si také