obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Radost, překvapení a euforie
Nejdřív překvapení, pak radost a euforie. Zjištění výhry provázela řada krásných emocí v celé rodině. Výherce Miroslav z Prahy totiž vyhrál v Eurojackpotu Cestu kolem sevěta. A jak si dovolené užíval?
"Chceme si s rodinou splnit sen a vyrazit na ostrov Hispaniola," to nám vyprávěl výherce, když si pro svůj poukaz na vysněné cestování přišel. 

Zatím s rodinou navštívil ostrov Kos, kde si dopřál luxusní hotel s pěti hvězdičkami, kde o ně bylo perfektně postaráno. "Týden po našem návratu domů, jela naše dcera se sestřenicí do stejného hotelu. A my se tak chceme opět vrátit, takže v září pojedeme ještě na týden,"  vypráví výherce Miroslav.

  
"Vzhledem k nemoci naší mladší dcery jsme byli nuceni vyhledat dovolenou v Evropě, ale jakmile to půjde, třeba na Vánoce, plánujeme nějakou zámořskou destinaci," dodává Miroslav.  

Pan Miroslav totiž strašně rád cestuje a objevuje nové destinace, v hledáčku má proto například Svatou Lucii, Grenadiny nebo Floridu."Stále sázím a vždycky věřím, že se opět v Sazce uvidíme. Na další kolo losování Cesty kolem světa se nemůžu dočkat," zakončuje vyprávění nadšený výherce.

A další kolo losování o Cesty kolem světa je tady. Už máte vsazený Eurojackpot?

Přečtěte si také