obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Prohlásil, že jednou vyhraje v loterii a stalo se
Brit vyhrál milion liber. Šok to prý nebyl. Jednačtyřicetiletý Grant z Velké Británie je příkladem toho, že když člověk něco opravdu chce, stane se to. Jeho příběh o tom, jak se stal milionářem není o šoku, neuslyšíte větu „toto jsem opravdu nečekal“. Grant totiž už před mnoha lety prohlásil, že jeho rodina jednou vyhraje v loterii, že je to jen otázka času.
A byla. Štěstí se na něj a jeho ženu Taryn usmálo v březnu tohoto roku. Byla to právě Taryn, která po internetu vsadila čísla v britské The National Lottery, konkrétně v Lottu. „Když mi žena řekla, že má v mailu zprávu od národní loterie, byl jsem si naprosto jistý, že jsme vyhráli hodně peněz. Nevím, proč, ale měl jsem tuto předtuchu už spoustu let,“ říká Grant.

Manželé vyhráli jeden milion liber, v přepočtu asi třicet milionů korun. Předvídavý Grant dnes dobře ví, jak s penězi naložit. Před pár týdny našel na internetu článek, ve kterém bylo přesně popsané co dělat, když vyhrajete v loterii. „Zaujal mě titulek článku a říkal, jsem si, že se mi tyto informace budou určitě hodit. Věděl jsem tak, že se musí ověřit tiket a další věci,“ říká Grant.

winner-lotto-hawkes-1-jpg~d343-www-national-lottery-co-uk-(1).jpg

Novopečený milionář už delší dobu kvůli nemoci nepracuje, takže se peníze rodině určitě hodí. Žádné velké investice zatím nejsou v plánu. Manželé se rozhodli pro nové auto. „Koupíme si kabriolet, abychom mohli jezdit v létě po okolí a jízdu si pořádně užít. O to divněji bude možná znít to, že se jen s těžkým srdcem budeme loučit s naší starou Corollou, která má najeto skoro 170 tisíc mil, tedy přes neuvěřitelných 270 tisíc kilometrů," vypráví s úsměvem šťastný výherce.

Jak je z tohoto příběhu vidět, je dobré být připravený. Proto čtěte náš web, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o sázení a o penězích.

Zdroj foto: national-lottery.co.uk

Přečtěte si také