Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Proč je loterie jako randění

Proč je loterie jako randění
Zpočátku to může znít bláznivě, pak si ale uvědomíte, že hraní loterie a randění si jsou podobné v celé řadě aspektů. My známe minimálně čtyři!

Kdo nehraje, nevyhraje: Pokud si nevsadíte, nemůžete čekat, že vám do klína spadne jackpot. Stejně tak těžko najdete spřízněnou duši, pokud budete vysedávat doma a stranit se sociálního kontaktu. Štěstí je zkrátka třeba vyrazit naproti – ve hře i v lásce.

Nikdy to není úplně ve vašich rukou: Stejně jako občas vsadíte sázenku, na níž vám nevyjde jediné číslo, můžete náhodou vyrazit na rande s člověkem, s nímž nebudete mít společného absolutně nic. Všichni jsme minimálně slyšeli o katastrofálních rande, kde jeden z dotyčných raději předčasně utekl, případně se ten druhý dokonce ani neukáže. Takový je zkrátka život.

Někdy to zkrátka trvá: Mezi loterijními vítězi je spousta těch, kteří sázeli celé týdny, měsíce a roky, než přišel vytoužený jackpot. Také v romantické sféře pak najdete páry, které se poznaly až ve 40, 50 nebo 60 letech, poté, co za sebou měli klidně 2-3 nevydařené manželství. Vytrvalost se nakonec vyplatila.

Nikdy nevíte, kdy to přijde: Důležitou součástí hraní loterie i randění je vzrušení z neznámého. Výhra/nalezení ideálního partnera není něco, co si jen tak naplánujete. Přijít to může zčista jasna, dnes, zítra nebo také nikdy. Ale právě v tom je to kouzlo.

Ať už se chystáte na rande nebo si jdete vsadit Sportku či Eurojackpot, držíme vám palce!

Přečtěte si také