obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Příběhy z trafiky: Šťastných 10 přineslo šťastné bydlení
Důchodce z Karlovarska dal na radu trafikantky a vsadil Šťastných 10. Z výhry se mu prý až zamotala hlava. I takové příběhy se v trafikách dějí a my se jim věnujeme v seriálu Příběhy z trafiky. Příběhy píšeme podle skutečných událostí, ale záměrně je anonymizujeme, abychom chránili soukromí našich výherců, které ctíme.

Pravidelným sázejícím je důchodce z Karlovarského kraje, který už mnoho let nevynechal jediné slosování Sportky. Sází jeden sloupeček spolu s doplňkovou hrou Šance, v poslední době se mu ale příliš nedařilo. Proto se rozhodl pro změnu a po poradě s trafikantkou si za 30 korun vsadil náhodná čísla ve hře Šťastných 10. Už za pár hodin se ukázalo, že to byl krok správným směrem: vyhrál 100 030 Kč.

Výhra, že se svět zatočí

„Zvlášť pro důchodce je 100 tisíc obří výhra, to snad není pravda,” svěřil se trafikantce postarší muž, když mu řekla radostnou zprávu. Protože se mu dokonce začala točit hlava, přinesla pohotově trafikantka sklenici vody a nechala výherce chvíli v klidu posedět. Znají se již dlouho, takže si mohla dovolit i odběhnout do nedaleké banky, aby si rozměnila bankovky na drobné. Když se z banky vrátila, vše už bylo v pořádku a muž se zářivě usmíval.

Zkrášlí si život i bydlení

„Nejdřív to byl samozřejmě šok, ale už za pár minut jsem si začal představovat, co všechno si teď budu moct koupit. Jako první vyměním koberec v obýváku. Už dlouho chci nový a teď si ho díky hře Šťastných 10 konečně pořídím,” svěřil se ještě v trafice důchodce.

Velké plány má prý i s dalším vybavením, které si hodlá pořídit a také už ví, že sázet rozhodně nepřestane. A když zůstane stále věrný své nejoblíbenější Sportce, odteď si semtam vsadí i Šťastných 10. Vždyť vyhrát může až 100 milionů!

Příběhy z trafiky je nový seriál na Sazka světě a přináší skutečné příběhy, o které se výherci podělili s našimi prodejci. V rámci zachování anonymity výherců jsme však informace vedoucí k jejich identifikaci, mírně upravili.

Přečtěte si také