Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Příběhy z trafiky: myslela si, že vyhrála tisícovku, byl to ale milion

Příběhy z trafiky: myslela si, že vyhrála tisícovku, byl to ale milion

Po slosování Sportky si starší žena z Karlovarska myslela, že vyhrála jen tisícovku. Až v trafice zjistila, že je díky Šanci bohatší o jeden milion korun.

Kvůli dalšímu dílu Příběhů z trafiky jsme se tentokrát vydali na Karlovarsko. V centru jednoho menšího města kousek od nákupního centra nás vítá usměvavá trafikantka Jitka, která má příběhů se šťastným koncem na rozdávání.

Čtěte také: Příběhy z trafiky: Šťastných 10 přineslo šťastné bydlení

Přicházíme kolem poledního, kdy je v její trafice relativně klid, a tak si paní Jitka najde pár chvil, aby nám o svých každodenních zážitcích povyprávěla. „Naše trafika je tu už desítky let, a tak většinu zákazníků znám. Kromě nákupu novin nebo časopisů si sem přicházejí i popovídat,” začíná své vyprávění.
 

„Mimořádky bychom klidně brali každý pátek”

„Dopoledne k nám chodí hlavně starší lidé, ti mají nejradši Šťastných 10. Odpoledne pak chodí lidé z práce, aby si vsadili plný tiket Sportky, čím dál oblíbenější je také Eurojackpot. A vůbec nejpopulárnější jsou mimořádná losování Sportky, klidně bychom je tu brali každý pátek.”

Do trafiky přichází starší zákaznice, aby si koupila noviny. U pokladny si ale všimne reklamy na stírací los Zlatá rybka, a tak si z nabídnutého vějíře losů také jeden vybere. Prý ho setře o víkendu s rodinou, která se k ní chystá na návštěvu.

Když odejde, paní Jitka zavzpomíná na nedávný příběh jedné krásné výhry. „Jde o starší paní, co k nám chodí pravidelně. A vždy si vsadí jeden sloupeček Sportky s vlastními čísly spolu se Šancí,” popisuje trafikantka hráčské zvyky zákaznice.

„Jednou jsme se tu zapovídaly a zákaznice říká, ať jí tentokrát dám ještě jeden tiket navíc s jedním sloupečkem náhodných čísel a přidám ještě i Šanci,” pokračuje ve vyprávění paní Jitka. „Její čísla jí prý delší dobu nepřinesla výhru, a tak to prý chce změnu.”
 

Šance nadělila seniorce jeden milion korun

A právě druhý vsazený tiket přinel výhru v Šanci a seniorce obří radost. Výši výhry se dozvěděla ale až v trafice paní Jitky. „Paní po losování zjistila, že pár čísel uhádla, myslela si ale, že je to jen asi tisíc korun. Jenže si nezkontrolovala kód Šance, takže když jsme tiket projely terminálem, čekalo na nás velké překvapení!”

Výherní fanfára, kterou se terminál rozezněl, oznamovala, že to není jen tisícovka, ale hned jeden milion korun. „Výherkyně byla úplně v šoku, když zjistila, že díky Šanci vyhrála tolik peněz,” usmívá se trafikantka při vzpomínkách.

Podle trafikanty také starší žena sází dál. „Vždycky, když si teď odnáší nový tiket, nezapomene zdůraznit, že si po losování určitě musí zkontrolovat i Šanci,” směje se na závěr paní Jitka.

Příběhy z trafiky je nový seriál na Sazka světě a přináší skutečné příběhy, o které se výherci podělili s našimi prodejci. V rámci zachování anonymity výherců jsme však informace vedoucí k jejich identifikaci mírně upravili.

Přečtěte si také