obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Přes internet vyhrála přes 28 milionů a teď se těší na nejlepší Vánoce svého života

Žena si přála zůstat v anonymitě, a tak o ní média referují jen jako o „Paní S”. Co je ale jisté, je skutečnost, že je ze Skotska a že předčasně dostala asi nejlepší vánoční dárek svého života. V loterii EuroMillions vsadila správná čísla a ta jí přinesla jeden milion liber (asi 28,6 milionů korun).
 

Přečtěte si také: Online sázka Eurojackpotu přinesla uklízečce 2,27 miliard

Za zmínku jistě stojí i skutečnost, že k výhře nemusela mít Paní S ani papírový tiket. Svoji sázku podala online po internetu, a protože se nechtěla zdržovat s výběrem čísel, zvolila jednoduše náhodný tip.
 

Náhoda jí stála po boku

Náhoda ale tentokrát stála na její straně a ona už záhy po slosování zjistila, že se díky loterii stala bohatší, než je většina Britů.

Paní S zástupcům loterie prozradila, jak s výhrou hodlá naložit. „Předně bych se ráda zajela ohřát do teplých krajů, část peněz chci schovat na horší časy a ze zbytku poplatím dluhy, aby nemusela mít starosti,” prozradila výherkyně.
 

Milionářkou za pár kliknutí

„Paní S posíláme velké gratulace,” řekl Andy Carter z britské Národní loterie. „K tomu, aby vyhrála, nemusela dokonce ani vlastnit fyzický tiket. Stačilo jen pár kliknutí přes internet a z Paní S je náhle milionářka.”

Nejen podle zástupců britské loterie, ale i podle ředitele komunikace společnosti Sazka Václava Friedmanna se online hraní stává čím dál populárnější. „Lidé jsou dnes stále vytíženější, a tak je online hraní na vzestupu,” říká Václav Friedmann.
 

Online hraní má celou řadu výhod

Ředitel komunikace Sazky dodává, že má hraní přes internet také celou řadu výhod. „Při sázení po internetu si hráči můžou být jisti, že budou mít svá šťastná čísla v každém slosování a že jim také neuteče žádná výhra,” podotýká Václav Friedmann.

K tomu, abyste si i vy mohli zahrát online, je třeba registrace na stránkách Sazky, zabere ale jenom pár minut. Poté se vám otevřou dveře k vašim nejoblíbenějším hrám. 

Přes internet si můžete vsadit třeba Sportku nebo Eurojackpot, ale nově i Šťastných 10 nebo Rychlé kačky. Na stránkách Sazky najdete i desítky online losů, jako jsou Super rentiér nebo Černé perly. Všechny eLosy najdete na tomto odkazu, vaši oblíbenou hru si zase můžete vsadit tady. A my držíme palce, ať je vaše příští online sázka skutečně vydařená.

Přečtěte si také