obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Překonej sám sebe, limity přece neexistují


 

 

Peníze odjakživa znamenají svobodu. A nejlepší způsob, jak někam investovat peníze, je do rozvoje sebe sama.

 

Rozhodli jsme se tyhle dvě základní investiční pravdy spojit, a vytvořili jsme něco fantastického - zážitkový los. Díky Sazce máš teď šanci prožít něco, o čem se ti možná ani nezdálo. A možná ti to i změní život.

 

Funguje to jako normální klasická stíračka - za 50 korun si v trafice, nebo na poště koupíš tenhle los. Hledáš na něm tři stejné znaky. Když je máš, vyhráváš - a dokonce víc, než peníze. Vyhráváš rozpočet na ultimátní zážitek, dle svého vlastního výběru. Buď do toho půjdeš sám, a nebo s doprovodem - většina výher je plánovaná pro dvě osoby.

 

A co je v nabídce?

 

Třeba příprava na pozici speciálně vycvičeného agenta 007! Ale nečekej jen nějaké hraní si na vojáčky. Je to týdenní intenzivní výcvik na území Česka i Slovenska, čekají tě kasárna, střelba, krytí v lese. Honička v autě a přestřelka je snad samozřejmostí. Sazka ti navíc ještě pořídí fotodokumentaci tvé proměny v agenta s "povolením zabíjet". Takže řečeno s Jamesem Bondem: ,, Kup si los. Stírací los."

 

Další věc je taky hodně, hodně zajímavá. Navíc je to záležitost, kterou si ani za peníze normálně nepořídíš. Platinový výherní los je totiž poukázka na dokonalou iluzi cestování v čase! Ty si jen vybereš, který příběh z historie je tvůj oblíbený. Johanka z Arku? Středověk? Nebo chceš zkusit udobřit sestry Boleynovy a jejich krutovládce Jindřicha osmého?  Není problém. Historické kostýmy, ubytování, hostina. Herci ti pomohou prožít tvůj příběh. Pak už můžeš jen nechat kamarády pořádně závidět.


 

Jestli cestování časem je podle tebe pro snílky, tudíž nezajímavé, pak následující nabídku nemůžeš odmítnout. Zážitkový los od Sazky ti doslova může zajistit bezpečnější život. Jeden ze zážitků, který si při výhře totiž můžeš vybrat, se jmenuje Kráčející skála. O co jde? Zaplatíme ti 50 hodin Thai boxu, karate, MMA,  a výcviku speciálních jednotek. Po absolvování tréninku se ubráníš útočníkovu s nožem, i basebolovou pálkou. Nikdo si na ztebe už nepřijde, tvoje tělo bude tvoje zbraň. Jo, a taky to má jeden roztomilý vedlejší účinek - takovou pozornost žen člověk normálně nezažije.

 

Tak stírej, překonej sebe, překonej hranice - limity neexistují!


 

Přečtěte si také