obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Pošlete i vy vtip o sázení a vyhrajte!
Před nedávnem jsem se pokusila vyzvat vás, příznivce Sazka světa, abyste zavzpomínali na vtipy, které jste slyšeli, zapamatovali si je či vyprávěli při nejrůznějších příležitostech. Vím, že sbírky fórků mnohých z vás tvoří pořádný balík legrace, a to byste si neměli nechávat jen tak pro sebe.

A určitě se nějaké váží právě k sázení. Často se sází z hecu, z okamžitého rozhodnutí, často ve dvojici a není výjimkou, že si jde vsadit partička kamarádů vracejících se z práce nebo z hospůdky. A zpravidla čím více lidí, tím více legrace, popichování, adresných humorných poznámek. A jsme u kořene věci - od takových okamžiků je už pár krůčků k tomu, aby si ten či onen z vás vzpomněl na nějaký vtípek, příhodu, které se k sázení pojí.

Zalovte v paměti! Vaše úsilí bude odměněno drobným dárkem od Sazky! Posílejte, posílejte do diskuze pod článkem a pět výherců se má na co těšit!

Jako příklad může sloužit reakce paní Hanky a pana Filipa na článek s názvem Znáte vtipy o sázení? Sem s nimi!

Muž se vrátí domů: "Miláčku, pamatuješ, jak jsi říkala, že až vyhraju ve Sportce, tak si vezmeš půlku a rozvedeš se?" Tak tady máš padesát korun a začni balit!"

Muž vběhne do domu a křičí na svou ženu: „Marto, sbal si věci. Právě jsem vyhrál v loterii.“ Marta odpoví: „Mám si zabalit teplé věci nebo k moři?“ Muž odpoví: „To je jedno, hlavně už vypadni.“

Tak i vy vzpomínejte, zapisujte, odesílejte do diskuze pod článkem!

Češi jsou povahou rozverní, rádi se smějí a jsou už i ve světě pověstní tím, že nezkazí žádnou srandu. Ať je to hamižný soused, nelogická administrativa, přebujelá byrokracie či přitroublá mimika politiků - žádnou legraci nezkazíme. Inu, citlivě se dokážeme strefovat do všeho, co si zaslouží nemilosrdně pranýřovat. Ať jsou to lidské vlastnosti, nejapné nápisy na úředních dveřích nebo dopravní značky, jež zakazují i to, co neexistuje. Věřím, že i vtipy o sázení existují.

Na vaše vtipy se těšíme v diskuzi pod článkem.

Přečtěte si také