obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Posledních 10 Cest kolem světa
Zatím se výherci Cest kolem světa docela shodují na luxusních rodinných dovolených, ale i výletech za významnými sportovními událostmi. Cestu kolem světa si ale můžete sestavit jak chcete. A vlastně nemusí být ani kolem celého světa. Je to jen na vás.

 

Pan Petr si vyrazí s kamarády

Pan Petr z Prahy je pravidelným sázejícím Eurojackpotu i Sportky. Sázení má totiž v jejich rodině skutečně dlouhou tradici. Na loterii Eurojackpot ho láká velký počet sázejících z několika zemí, a tím pádem i rychle rostoucí a velký jackpot. Vyhrál už několikrát, ale stále čeká na svoji miliardovou výhru.

Výhru Cesty kolem světa si nenechá pouze pro sebe. Jeho prvním plánem je hokejové mistrovství světa v Petrohradě, což bude zároveň dárek pro jeho kamaráda k 50. narozeninám. V létě se potom chystá s celou svou partou do Bulharska. Další cesty prozatím naplánované nemá, ale s poukázkou na 500 000 Kč určitě ještě něco vymyslí.
 

Student Marco z Olomouckého kraje splní cestovatelské sny nejen sobě, ale i přítelkyni a rodičům


 
Student Marco sází Eurojackpot už od jeho uvedení do České republiky. Rád by si totiž velikou výhrou zpříjemnil studentský život a později i vstup do pracovního koloběhu.

Díky výhře Cesty kolem světa si splní svá cestovatelská přání. Jako první si zvolil poznávací zájezd do Říma, ale v létě určitě vezme na dovolenou i rodiče. Společně jen musí vybrat konkrétní destinaci. Nad dalšími místy ještě nepřemýšlel, prozatím vstřebává své pocity z půlmilionové zážitkové výhry.
 

Pan Josef z Ústeckého kraje si splní sen výletem na závod F1

Pan Josef je pravidelným sázejícím Eurojackpotu. Díky výhře si konečně bude moci splnit svůj celoživotní sen – podívat se na závod Formule 1. Prozatím se stále nemůže rozhodnout, který závod bude tím největším zážitkem. S rozpočtem půl milionu jich ale může objet rovnou několik.

Přečtěte si také