Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Posledních 10 Cest kolem světa

Posledních 10 Cest kolem světa
Zatím se výherci Cest kolem světa docela shodují na luxusních rodinných dovolených, ale i výletech za významnými sportovními událostmi. Cestu kolem světa si ale můžete sestavit jak chcete. A vlastně nemusí být ani kolem celého světa. Je to jen na vás.

 

Pan Petr si vyrazí s kamarády

Pan Petr z Prahy je pravidelným sázejícím Eurojackpotu i Sportky. Sázení má totiž v jejich rodině skutečně dlouhou tradici. Na loterii Eurojackpot ho láká velký počet sázejících z několika zemí, a tím pádem i rychle rostoucí a velký jackpot. Vyhrál už několikrát, ale stále čeká na svoji miliardovou výhru.

Výhru Cesty kolem světa si nenechá pouze pro sebe. Jeho prvním plánem je hokejové mistrovství světa v Petrohradě, což bude zároveň dárek pro jeho kamaráda k 50. narozeninám. V létě se potom chystá s celou svou partou do Bulharska. Další cesty prozatím naplánované nemá, ale s poukázkou na 500 000 Kč určitě ještě něco vymyslí.
 

Student Marco z Olomouckého kraje splní cestovatelské sny nejen sobě, ale i přítelkyni a rodičům


 
Student Marco sází Eurojackpot už od jeho uvedení do České republiky. Rád by si totiž velikou výhrou zpříjemnil studentský život a později i vstup do pracovního koloběhu.

Díky výhře Cesty kolem světa si splní svá cestovatelská přání. Jako první si zvolil poznávací zájezd do Říma, ale v létě určitě vezme na dovolenou i rodiče. Společně jen musí vybrat konkrétní destinaci. Nad dalšími místy ještě nepřemýšlel, prozatím vstřebává své pocity z půlmilionové zážitkové výhry.
 

Pan Josef z Ústeckého kraje si splní sen výletem na závod F1

Pan Josef je pravidelným sázejícím Eurojackpotu. Díky výhře si konečně bude moci splnit svůj celoživotní sen – podívat se na závod Formule 1. Prozatím se stále nemůže rozhodnout, který závod bude tím největším zážitkem. S rozpočtem půl milionu jich ale může objet rovnou několik.

Přečtěte si také