obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Popletená prodavačka nadělovala
Většinou nás chyby prodejců dopálí nebo je přejdeme s pochopením, málokdy z nich ale máme radost až extatickou. Tuhle anomálii nedávno vykázal jeden týpek z britského Staffordshire.
Tím „podivínem“, jemuž chyba prodavačky udělala upřímnou radost, je profesionální řidič kamionu Stuart Powell. Ten si šel jako obvykle vsadit a po prodavačce žádal, ať mu čísla vypíše na páteční slosování. Nebohá paní za pultem toho však ten den měla tak akorát po krk, a tak byla trochu zmatená. Pátek-úterý, salám- párek...Ano, tušíte správně, Stuart si nechtěně vsadil na úterní slosování britské National Lottery.

Teď už asi chápete i to, proč se Stuart z omylu paní prodavačky tolik těšil. Samozřejmě, zatímco v pátek by nevyhrál ani vindru, v úterý mu štěstěna přihrála rovný milion liber a Stuart může klidně do důchodu.

Zajímavá je také skutečnost, že tohle nebyla Stuartova první větší výhra. Téměř na den přesně před čtyřmi lety se v kanceláři provozovatele National Lottery s úsměvem na rtech stavoval pro krásných 55 tisíc liber (asi 2 miliony korun). Šťastný to chlapík!

Přečtěte si také