obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Polovina fanoušků Sazky by výhru investovala. Nejčastěji do nemovitostí

Psst, potichu… Čerství milionáři o svém štěstí obvykle nemluví. Naopak přemýšlejí, kam nové jmění uložit. Zeptali jsme se vás na Facebooku, co byste jim doporučili. A jedno se musí nechat: nápad a vtip vám neschází.

Na Facebooku jsme se vás zeptali, jak nejlépe uložit vyhrané miliony, a hned se roztrhl pytel se skvělými nápady. Zároveň jste mohli také „hlasovat“, jestli peníze schováte pod polštář, do trezoru nebo chytré investice. Právě poslední možnost jednoznačně vyhrála – peníze by investovalo 46 % dotázaných fanoušků Sazky.

A když mluvíte o investicích, tak myslíte hlavně do nemovitostí. „Koupila bych dětem dům, aby se nemusely plahočit životem s hypotékou na krku… Pak bych doplatila tu svou. Takže investice do nemovitosti,” radí Jana Hanzlíková Valouchová.

Václav Mráz vzal svá doporučení s rozmyslem a milionářům navrhl spoustu variant, jak své nově nabyté bohatství zužitkovat: „Na prvním místě je nemovitost – drží poměrně cenu. Třeba i letní sídlo v cizině. Nebo procestovat Evropu vlaky a něco dát rodině. Anebo investice do zlatých cihel, nejlépe ve tvaru srdce, aby mě to hřálo u srdíčka. A pak defibrilátor, kdyby se o mě něco pokusilo.”

Další pak mysleli nejen na sebe a své blízké, ale vzali to pěkně ze široka. „Myslím, že jdou miliony využít v podnikání a zaměstnat lidi, tak z vaší výhry mají užitek i ostatní,” napsal Jan Rummel. „Dala bych příspěvek na nemocné děti nebo útulek,” doporučuje zase Lucie Zábranská.

Vtipně své rady pojal Marek Uhlíř. „Půlku bych dal někam do zahraničí na úroky a se zbytkem bych snad přežil do prvních úroků,” doporučuje.

Nestačí vám výše uvedené rady, jak správně svůj milionářský majetek investovat? Další skupina uživatelů se pak sama nabízí jako velmi vhodná investice. Pokud tedy hledáte zajímavý podnikatelský záměr, ozvěte se třeba Monice Přibíkové, Vlastimilovi Wagnerovi nebo Martinovi Veselému. Svá čísla účtu vám jistě pošlou obratem.

Přečtěte si také